Obračun plač - napoteni (detaširani) delavci

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
Natasaa
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 30 Maj 2014, 08:25

Obračun plač - napoteni (detaširani) delavci

Odgovor Napisal/-a Natasaa » 30 Maj 2014, 08:37

Pozdravljeni,

Smo podjetje, ki ima posle v tujini. Ker imamo določeno vprašanje glede obračuna plač, na katerega ne dobimo odgovora niti na DURSu sem se z vprašanjem obrnila na forum.

Torej v tujini (Nemčiji) opravljamo več ali manj trajne posle. Naše delavce napotimo na delo v tujino (gre za detaširane delavce) za različno obdobje, med tem časom pa se vračajo na dopust domov ali v Slovenijo ali v države bivše Jugoslavije.
Delavcem v tujini nudimo prevoz na delo in prenočišče, ne zagotovimo pa jim prehrane.
Problem nastaja pri obračunu plač. Kakšni dodatki pripadajo delavcu za delo v tujini, ali je to dnevnica za določeno državo, ali terenski dodatek, ali dodatek na ločeno življenje.
Nekateri si trdijo, da normalno pripada dnevnica, ker jim ne zagotovimo prehrane, drugi da samo terenski dodatek.

Vsakemu delavcu mi tudi ob odhodu v tujino odpremo potni nalog, ker potujejo s službenim avtomobilom, ob zaključku potovanja pa prinesejo tudi račune za gorivo itd.

Zanima me torej, kaj točno pripada delavcem? Nočem, da bi napačno obračunavali plače.

Hvala za odgovor!

Slo5
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 288
Pridružen: 10 Apr 2009, 09:53

Re: Obračun plač - napoteni (detaširani) delavci

Odgovor Napisal/-a Slo5 » 30 Maj 2014, 09:39

Po moji logiki jim povrnete stroške prehrane (max neobdavčeno 6,12) + dodatek za ločeno življenje. Dnevnica pa 100% ne priprada.

Še kdo mogoče?

Ella
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 104
Pridružen: 29 Apr 2004, 12:46

Re: Obračun plač - napoteni (detaširani) delavci

Odgovor Napisal/-a Ella » 15 Jul 2014, 11:51

Kar jaz vem, se povračilo za malico in dnevnica medsebojno izključujeta. Prav tako se med seboj izključujeta terenski dodatek in dnevnica.

Jaz bi naredila terenski dodatek + malico + dodatek za ločeno življenje.

silva11
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 312
Pridružen: 25 Apr 2005, 12:19

Re: Obračun plač - napoteni (detaširani) delavci

Odgovor Napisal/-a silva11 » 16 Jul 2014, 11:28

Dnevnica sigurno ne. Mi dajemo malico + prevoz ( če mora kdaj uporabiti svojega)+nadomestilo za ločeno življenje

lauren
Računovodski mojster
Računovodski mojster
Prispevkov: 836
Pridružen: 22 Nov 2007, 10:12

Re: Obračun plač - napoteni (detaširani) delavci

Odgovor Napisal/-a lauren » 30 Jul 2014, 14:34

a jim tudi kaj povečate plačo? sem prebrala (ne vem več kje), da se lahko da večja plača in se za to razliko ne rabijo plačat prispevki.

VERONICA307
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 04 Jan 2015, 00:54

Re: Obračun plač - napoteni (detaširani) delavci

Odgovor Napisal/-a VERONICA307 » 04 Jan 2015, 00:58

Pozdravljeni,

tudi mene zanima odgovor na zgornje vprašanje.
Zanima me ali se lahko delavcu, ki se ga napoti na delo v tujino za npr. 7 do 14 dni vsak mesec, lahko z aneksom oz. drugim dokumentom k pogodbi, poveča za to obdobje ko je v tujini, plačilne razrede?
Obstaja zakonska podlaga za to?

Zahvaljujem se za odgovor.

A

Zorica
Nov član
Nov član
Prispevkov: 13
Pridružen: 03 Dec 2014, 13:47

Re: Obračun plač - napoteni (detaširani) delavci

Odgovor Napisal/-a Zorica » 26 Jan 2015, 19:10

Zdravo vsem!

Da ne odpiram nove teme, bi kar tukaj vprašala in vas prosim za vaše mnenje oziroma komentarje in izkušnje. Sama se prvič srečujem z omenjeno zadevo, pa sem v strahu, da kje kaj ne naredim narobe.
Smo d.o.o. in smo s slovenskim poslovnim partnerjem ( tudi d.o.o) sklenili pogodbo za opravljanje storitev za pol leta, ki jih bo izvajal naš zaposlen direktor. Storitve bo za poslovnega partnerja opravljal v tujini pri drugi firmi. Direktor se bo približno na vsaka dva meseca vračal nazaj v Slovenijo.Poleg pogodbene cene nam bo naš slovenski partner priznal tudi vse stroške v zvezi z delom v tujini ( letalska karta, hotel, morebitne dnevnice,...) , za kar mu bomo mesečno izstavljali račun.

Kako naj vse to upoštevam pri obračunu plače za zaposlenega direktorja oziroma kaj se naredi v takem primeru? se to obravnava kot službena pot in obračunavam potne naloge ali pa gre v tem primeru za tako imenovane napotene delavce? Kaj se pri tem obračunava oziroma kaj delavcu pripada in kako se to poroča FURS-u?

Upam na čimprejšnje odgovore z vaše strani in se vam iskreno zahvaljujem!

Odgovori