OGLAŠEVANJE NA SOCIALNIH OMREŽJIH

Teme, ki jih ne morete uvrstiti drugam

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
bobek
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 297
Pridružen: 05 Jun 2010, 15:41

OGLAŠEVANJE NA SOCIALNIH OMREŽJIH

Odgovor Napisal/-a bobek » 06 Jul 2015, 15:20

Pozdravljeni!

Na enem socialnem omrežju sem naredil reklamno sporočilo. Da bo to reklamno sporočilo doseglo čim več oseb sem ta oglas plačal (za čimvečji obseg). Plačal sem preko svoje osebne kartice - vise. Za to plačilo ne dobiš ne potrdila in ne računa. Ali je na kakšen način možno knjižiti to reklamno sporočilo v stroške podjetja in si povrniti strošek reklame? Gre za majhne zneske cca do 50 eur.

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11756
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Re: OGLAŠEVANJE NA SOCIALNIH OMREŽJIH

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 07 Jul 2015, 10:58

Imate mogoče pogodbo, račun, ki glasi na podjetje? Stroške si lahko povrnete, oziroma - niste navedli, ali ste s.p,., d.o.o.... -
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

bobek
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 297
Pridružen: 05 Jun 2010, 15:41

Re: OGLAŠEVANJE NA SOCIALNIH OMREŽJIH

Odgovor Napisal/-a bobek » 08 Jul 2015, 09:46

Smo d.o.o.. Na Fb smo objavili eno reklamo in jo plačljivo promovirali. Za to ne dobiš ne računa in ne potrdila. Sicer je znesek majhen 25 eur. Ampak zakaj bi posameznik s svojim denarjem zalagal, kar oglašuje podjetje.

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11756
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Re: OGLAŠEVANJE NA SOCIALNIH OMREŽJIH

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 08 Jul 2015, 13:47

Gre le za plačilo storitve lastnika podjetja s svojimi zasebnimi sredstvi,kar imenujemo "kratkoročno založena sredstva" in si jih lastnik kasneje povrne.

Čudi pa me, da na spletnem obrećju opravite posel, oglaševanje brez pogodbe, brez računa, skratka brez dokumentta. Nekaj bi moralo biti, a glasiti se mora na podjetje.
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Odgovori