Malo nostalgije, ko se vrneš

Teme, ki jih ne morete uvrstiti drugam

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
mansu1
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 1568
Pridružen: 24 Dec 2007, 11:26
Kraj: Ptuj

Malo nostalgije, ko se vrneš

Odgovor Napisal/-a mansu1 » 14 Feb 2019, 10:41

Najprej se moram zahvaliti administratorki, da mi je omogočila, da se vrnem na svoj stari profil. Hvala. :D

Ko berem nazaj zgodovino, vidim, da ste mi veliko pomagali na tem forumu, sploh določeni... In veliko s to pomočjo dali ,da sem postajala bolj samozavestna in samostojna pri svojem delu... Da sem lahko napredovala...Ojoj... zdaj se ob katerih mojih vprašanjih kar nasmejem...Ampak ja, učili smo se...
Ko pa prideš v nek servis in dobesedno mečeš podatke v računalnik, ne greš v 7 letih na nobeno izobraževanje, nimaš časa pobrskati po forumu, nimaš časa prebrati česa, ravno toliko, da si malo na tekočem....Postaneš človek-stroj. Potem pa je vse, kar si gradil nekam šlo..In po tolikih letih spoznaš, da nisi ne vem koliko napredoval, ampak bolj stagniral. In potem veš, da si preveč garal da bi vse to kar nekomu dal, se odločiš in greš naprej... Kot da bi stopil iz nekega ograjenega sveta v civilizacijo. Noro vam povem. Morda kdo pozna ta občutek.
In tako gremo naprej, novim zmagam na nasproti. Vem, da bom še velikokrat potrebovala pomoč forumovcev, hvala v naprej in seveda hvala vsem tistim tudi za nazaj. Lep preostanek tedna in še lepši vikend vam želim. :D
Nobena težava ni taka, da je ne bi mogli rešiti skupaj, le malo pa je
takih, ki jih lahko rešimo sami. (Lyndon B. Johnson)

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Re: Malo nostalgije, ko se vrneš

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 14 Feb 2019, 13:26

Tako je, lepo je dobiti pomoč, še lepše je deliti. Pomembno je le, da imaš s kom.
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Janina1
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 1820
Pridružen: 09 Nov 2005, 17:55

Re: Malo nostalgije, ko se vrneš

Odgovor Napisal/-a Janina1 » 15 Feb 2019, 14:22

Se vas spomnim...…

:rock:
Lepo vas pozdravljam.




Bodi zmeren na vseh področjih, tudi v zmernosti. Oskar Wilde 8)

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Re: Malo nostalgije, ko se vrneš

Odgovor Napisal/-a Nina » 15 Feb 2019, 16:05

Jaz se vas vseh treh spomnim :spomezik: :szardi:

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Re: Malo nostalgije, ko se vrneš

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 18 Feb 2019, 10:08

Vsak po sovje iz različnih vzrokov odhajamo in se vračamo.
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Odgovori