Računovodski program - priporočila

Teme, ki jih ne morete uvrstiti drugam

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
aureus
Nov član
Nov član
Prispevkov: 10
Pridružen: 11 Jan 2008, 13:12

Računovodski program - priporočila

Odgovor Napisal/-a aureus » 13 Sep 2008, 20:04

Pozdrav,

prosil bi vas, če mi lahko na PM posredujete nekaj predlogov bolj poceni računovodskih programov za majhen s.p.. Glede uveljavljenih so mi zadeve jasne, sem tudi več let z njimi delal, vendar pa bi za ta namen rabil nekaj preprostega in predvsem poceni, kar pa mi za zdaj nikjer na netu ni uspelo najti. Internetno vodenje pa odpade.

Že vnaprej hvala za vse predloge.

Lp.

Naty73
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 2483
Pridružen: 19 Maj 2005, 13:53
Kraj: Ljubljana okolica

Odgovor Napisal/-a Naty73 » 14 Sep 2008, 18:10

Žal reklama tukaj ni dovoljena, zato konkretnih imen ne boste dobili. Pobrskajte po internetu in zahtevajte brezplačne predstavitve, skoraj vsaka programska hiša jih nudi.
Naty

Če imava jabolki in si ju izmenjava, imava še vedno vsak eno jabolko. Če pa si izmenjava ideji, ima vsak po dve. (George Bernard Shaw)

aureus
Nov član
Nov član
Prispevkov: 10
Pridružen: 11 Jan 2008, 13:12

Odgovor Napisal/-a aureus » 18 Sep 2008, 09:42

Saj zato sem pa rekel, da mi naj pošljejo na PM. Mislim, da je pa to dovoljeno. Lp.

aureus
Nov član
Nov član
Prispevkov: 10
Pridružen: 11 Jan 2008, 13:12

Odgovor Napisal/-a aureus » 18 Sep 2008, 09:50

Glede na maloštevilne predloge, ki sem jih dobil (eden :) ) bi mogoče še prosil, če mi lahko tisti, ki uporabljate online poslovne programe (e-r*****), da mogoče na kratko opišete izkušnje, predvsem kar se tiče zanesljivosti in odzivnosti tovrstnih sistemov.

Hvala in lep pozdrav.

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 18 Sep 2008, 09:52

Pri izbiri morate vedeti kaj hočete (za začetek težko vprašanje); oceniti morate svoje znanje, izbrati kvaliteto programa in možnosti programa glede vaših zahtev in potreb. Zelo težko je na pamet svetovati. Navadno se uporabnikom dopade program, katerega uporabljajo. Pobrskajte po spletu, zahtevajte demo verzije... . Zelo važno je, da je podjetje ki ponuja stabilno. Ne morem reči uveljavljeno, ker lahko je tudi kak nov kvaliteten ponudnik med njimi. povprašajte za nadgradnje, kako potekajo...
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Odgovori