licenca za računovodjo

Pogovor o raznih seminarjih, izobraževanjih, izpopolnjevanjih

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
SOUNDB
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 288
Pridružen: 16 Dec 2003, 20:44
Kraj: Slovenia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SOUNDB » 29 Jun 2005, 14:29

No, Helena, in na katero šolo bi šli vi? Lahko mi sporočite po e-mailu, da ne bomo delali reklame. Jaz sem razmišljala, da bi najprej šla naredit ta izpit za GZS za vodjo računovodskega servisa, potem pa bi mogoče se odločila še za kakšno VI ali VII stopnjo.

SVEN
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 389
Pridružen: 12 Mar 2005, 15:16
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SVEN » 29 Jun 2005, 14:51

Ustavte konje s tem vodjem. Pa bo šla GZS "cu grunt" in vam vsega truda, da o denarju sploh ne govorim, ne bo nihče priznal.
Izpit lahko naredite tudi kasneje, ko se bo vedelo kdo pije in kdo plača.
LP
LP,
Sven Slika

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 29 Jun 2005, 15:22

SOUNDB, glee oglaševanja izobraževalnih ustanov sta Nina in Marjeta malce zamižali, mislim da kar na obe očesi, in nam dovolili debato tudi z omembo ustanov (prav lepo se jima zahvaljujem za to gesto).

Glede vodij pa res počakajmo, a imejmo v mislih frazo maršala Tita: Živimo, kot da bo 100 let mir in bodimo pripravljeni, kot da bo jutri vojna.

PS.: Do sedaj znanih podatkih eno sošolko že imam in to skoraj iz našega konca :wink: .
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

jennya
Nov član
Nov član
Prispevkov: 10
Pridružen: 26 Jan 2005, 12:03

Odgovor Napisal/-a jennya » 30 Jun 2005, 08:50

Jaz sem se dolgo odločala, kaj bom storila. Vsekakor sem se odločila, da grem na EF Ljubljana, nov program 3+2. Bo še kdo šel? :shudic:

SOUNDB
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 288
Pridružen: 16 Dec 2003, 20:44
Kraj: Slovenia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SOUNDB » 30 Jun 2005, 16:55

Jennya kakšen program je to na ekonomski fakuleti 3+2?
Poznam visokošolskega in univerzitetnega, tega pa ne?

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 30 Jun 2005, 18:11

SOUNDB napisal/-a:Jennya kakšen program je to na ekonomski fakuleti 3+2?
verjetno novi "bolonjski" program - 3 leta za diplomo + 2 leti za magisterij ... (glede nazivov se pa še ne strinjajo :) )

irenca

Odgovor Napisal/-a irenca » 01 Jul 2005, 08:04

Jennya,
prida na EPF Maribor, je malo ceneje; predavanja so v Ljubljani. Program bo pa drugo leto, tako da bomo lahko šli drugo leto na ta program oz. nadaljevali študij na tem programu. Priporočila ga je tudi Kenda na enem od svojih seminarjev pred kratkim.
lp, irenca

vita11
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 607
Pridružen: 03 Feb 2005, 05:41
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a vita11 » 01 Jul 2005, 09:12

Mariborski faks daje več praktičnega znanja kot ljubljanski. Predavanja in izpiti pa so tako povsod po Sloveniji.

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 06 Jul 2005, 10:21

A ste mogoče že zasledili nove pogoje za pridobitev licence na GZS od leta 2009, pogoj bo končano višje strokovno izobraževanje? Vir je prenovljen program usposabljanja od leta 2004, ki velja v letošnjem letu?

(upam, da bo link deloval): http://www.gzs.si/DRNivo3.asp?IDpm=501
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

SOUNDB
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 288
Pridružen: 16 Dec 2003, 20:44
Kraj: Slovenia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SOUNDB » 06 Jul 2005, 16:58

Jaz sem to zasledila pred kratkim, ko sem na gzs iskala pogoje za opravljanje izpita za vodjo računovodskega servisa. Zato tudi močno razmišljam, da bi to licenco šla naredit v septembru, če bodo izpitni roki. Predvidevam, da ti te licence ne morejo vzeti, če jo narediš že sedaj. Če ima kdo kaj več informacij o tem naj sporoči.

Yoda
Novinec
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 27 Jul 2005, 11:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Yoda » 28 Jul 2005, 13:02

Jaz bi pa takole vprašal....

Splet okoliščin me je prisil do tega da sem pustil ostale stvari in začel "furati" računovodstvo...razmišljam o študijju na GC, smer računovodja (VI. stopnja); zanima me pa ali potrebujem ogromno predznanja računovodstva (angl. ni problem)!?

Ko sem klical na GC, so rekli, da glede na to da že nekaj del. izkušenj imam, ne bo nobenega problema glede študija, vendar raje bi slišal mnenje tudi od vseh vas...nočem izpast kot "debilko" že na prvem predavanju...

Hvala!
lp

Yoda

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 28 Jul 2005, 13:15

Kako kaj, šolarčki, se nam iztekajo počitnice, izkoristimo jih!
SlikaSlika
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Odgovori