Izpit iz ZUP-

Pogovor o raznih seminarjih, izobraževanjih, izpopolnjevanjih

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
kolosej
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 13 Jan 2009, 10:33

Izpit iz ZUP-

Odgovor Napisal/-a kolosej » 20 Jan 2009, 08:32

Pozdravljeni,
ne vem če sem na pravo temo naslovila vprašanje. Nameravam opravljati omenjeni tečaj, pa sem malo brskala za informacijami po netu. Zanima me zakaj se cene tečaja razlikujejo? Nekje sem zasledila celo do 228 € :? . Ali je kdo od vas že opravljal omenjeni izpit, ter kje se splača opravljati-cenovno, saj grem na lastne stroške.

Hvala in lp

smaragd5
Nov član
Nov član
Prispevkov: 20
Pridružen: 02 Jun 2008, 10:59

Odgovor Napisal/-a smaragd5 » 20 Jan 2009, 13:07

Ja cene so različne, saj je to priložnost ze lep zaslužek. Zadeva se mi zdi popolnoma nesmiselna, saj se predpisi spreminjajo. Jaz sem izpit opravljala pred nekaj leti in je plačal delodajalec. Mislim pa da je bilo že kar nekaj sprememb zakona od takrat, tako da je to čista bedarija.
Nena

kolosej
Novinec
Novinec
Prispevkov: 3
Pridružen: 13 Jan 2009, 10:33

izpit iz zup

Odgovor Napisal/-a kolosej » 21 Jan 2009, 10:21

Odločila sem se narediti ta izpit, da me ne izločijo takoj ob prijavi, ker ga nimam. Je pa ogromno delovnih mest že šlo mimo mene, ker nimam opravljenega izpita. Zato sem malo pobrskala po internetu in ugotovila, da je cena od 128 do 228 € pri različnih izvajalcih za isti izpit. Se pa vsi držijo tistih razpisnih pogojev in če nimaš izpita, te izločijo takoj. Čeprav sem enkrat bila celo na razgovoru, kjer so mi dejali, da lahko po sklenitvi del.razmerja izpit opraviš vsaj v roku 1 leta in ni tako krvavo potreben, da sploh kandidiraš.

Bom poskusila, saj nimamo kaj proti "sistemu" :roll: .

Hvala vseeno.

VesnaG.
Novinec
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 03 Jan 2007, 11:07

Odgovor Napisal/-a VesnaG. » 23 Feb 2009, 08:08

Tudi jaz imam vprašanje za omenjeni izpit. In sicer; ali je nujno potreben tečaj ali je dovolj, če imaš gradivo, se doma naučiš in greš na izpit.

Pa še to: imajo spremenjene cene za tečaj in izpit.

Želim lep dan in hvala za odgovore!

Lp Vesna

Odgovori