Instrukcije

Pogovor o raznih seminarjih, izobraževanjih, izpopolnjevanjih

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
Olly
Nov član
Nov član
Prispevkov: 14
Pridružen: 13 Dec 2015, 09:03

Instrukcije

Odgovor Napisal/-a Olly » 07 Feb 2016, 22:13

Rada bi delala NPK za knjigovodjo in racunovodjo, vendar se ne morem udeleziti izobrazevanja, zaradi urnikov, saj tudi svoje lastno delo opravljam izkljucno v popoldanskih urah. Rabila bi nekoga, ki bi za sprejemljivo ceno, bil pripravljen ponujati individualne instrukcije v Ljubljani. Hvala

novica
Nadračunovodja
Nadračunovodja
Prispevkov: 1121
Pridružen: 04 Jan 2013, 10:11

Re: Instrukcije

Odgovor Napisal/-a novica » 08 Feb 2016, 09:03

Malo za hec:
glede na natrpan urnik bi bile potem inštrukcije ponoči? Inštruktor ali inštruktorica?

Brez zamere in lp!

Olly
Nov član
Nov član
Prispevkov: 14
Pridružen: 13 Dec 2015, 09:03

Re: Instrukcije

Odgovor Napisal/-a Olly » 08 Feb 2016, 09:31

Vseeno ..... Prvic, natrpan urnik je ker se sama ukvarjam z instrukcijami in poucevanjem. Vsi otroci so pac dopoldan v soli in je moj delovni urnik popoldanski, se pa prilagajam svojim ucencem in njihovim potrebam. Torej dopoldan ali v luknjah se kar da, ce se sproti menim za termine, vnaprej pa ne morem rezervirati dvakrat-trikrat na teden 2h v popoldanskrm casu. Drugic, imam in matematicno in pravno izobrazbo na fakultetni ravni, na podrocju knjigovodstva in racunovodstva sem nova in zato rabim razlage iz prakse, ki jih bom dobila lazje in ceneje 1 na 1. Skratka, rabim instrukcije in bi bila hvalezna za konstruktivno pomoc ali informacijo, ce se le da.

apolo
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 08 Nov 2019, 18:50

Re: Instrukcije

Odgovor Napisal/-a apolo » 16 Feb 2020, 17:59

Mislim da to ne bi smela biti težava, saj je veliko usposobljenih strokovnjakov, ki bi lahko pomagali. Včasih je dobro izkoristiti tudi možnosti, ki jih ponujajo podjetja in sicer izobraževanja za svoje zaposlene. Pogosto prirejajo razne kongrese, izobraževanj, tudi team buildinge...na teh izobraževanjih se lahko veliko naučimo.

Odgovori