Študentska praksa

Oglase lahko objavljate samo, če se vključite v skupino "zaposlitev". Na oglase odgovarjate preko zasebnih sporočil
Odgovori
denis
Novinec
Novinec
Prispevkov: 1
Pridružen: 05 Jun 2012, 16:57

Študentska praksa

Odgovor Napisal/-a denis » 09 Jun 2012, 00:23

Pozdravljeni,

letos zaključujem 2 letnik EF UL (Upeš) smer računovodstvo&revizija. Do sedaj sem imel dva predmeta povezana z omenjeno smerjo:
- temelji računovodstva,
- temelji finančnega in poslovodnega računovodstva.

Računovodstvo me nadvse veseli in bi si rad nabral praktične izkušnje, ki so vsekakor pomembnejše kot teorija s katero se ukvarjamo na univerzi. Zavedam se, da bom verjetno v breme kot v pomoč zato bi rad prakso opravljal zastonj in skozi celotne študentske počitnice (brez osebnih počitnic) in ker sem letos bil tudi Erasmus študent in sem opravil predmet več za 3 letnik II semester, bi vam lahko bil v pomoč tudi 2 do 3x v drugem semestru sledečega šolskega leta.

Tudi to bi opravljal zastonj kajti zavedam se, da brez izkušenj v omenjem poklicu nimam kaj iskati. Delu bi se seveda posvetil in tudi v svojem prostem času bi se izobraževal, da Vam bom v čimmanjšo napoto.
Sem pa iz okolice Škofje Loke in lokacije ki pridejo v poštev za mojo prošnjo so Ljubljana, Kranj in seveda Škofja Loka.

Hvala in lep dan še dalje.

Denis

Odgovori