Edavki - DDV obrazec, REK novi


Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
Atos
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 09 Jul 2004, 13:36

Edavki - DDV obrazec, REK novi

Odgovor Napisal/-a Atos » 28 Dec 2005, 10:09

Pozdravljeni!
Eno vprašanje v zvezi z oddajo DDV-ja. Do sedaj sem DDV oddala preko Edavkov konec meseca (zadnji dan); sedaj ga poskušam oddati že prej, pa ne morem izbrati obdobja od 01. do 30 novembra. Enostavno mi ga ne pokaže/prikaže. Pokaže pa stara obdobja.
Bistvo: Ali kdo ve ali se obdobjo prikažejo zadnji dan ali je to napaka??

Drugo vprašanje: na edavkih je obvestilo da zaradi spremenjenih REK obrazcev (skoraj vsi, ne pa čisto vsi) jih ne bo možno oddati preko edavkov do konca marca. Ok, jaz pa sedaj iščem po netu te spremenjene obrazce in jih še nikjer nisem vidla. Ali gledam napašne uradne liste. Kdo ve???

hvala in lp
Atos

sonja11
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 214
Pridružen: 07 Dec 2004, 12:17
Kraj: Bohinj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a sonja11 » 28 Dec 2005, 12:23

1. je čudno, ampak ne vem vzroka...

2. spremembe Rek obrazcev še niso bile objavljene. :roll: Si bodo pa očitno oni vzeli 3 mesece časa, ostali programerji pa bodo morali narediti takoj po objavi v UL :kladivo:
:axe:

gbranka
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 150
Pridružen: 24 Jun 2004, 09:43
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a gbranka » 28 Dec 2005, 14:39

Pozdrav

Jaz sem danes preko edavkov oddala obrazec ddv-o za november, pa nisem imela nobenih težav. O novih rekih pa tudi nič ne vem? Itak ne vejo kaj bi radi. Kot z odo obrazci in bonitetami za službene mobitele. Eno leto nas zezajo s tem, potem pa ukinejo. Verjetno bo ves naš trud romal v koš (odo obrazci). Kaj hočemo. Oni so glavni.

Pa lepe praznike

Branka

Odgovori