raču za tujino,storitev


Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
zidan
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 100
Pridružen: 22 Jul 2003, 15:15
Kraj: Slovenia

raču za tujino,storitev

Odgovor Napisal/-a zidan » 25 Jul 2003, 10:10

Podjetje je izstavilo račun za tujino za opravljeno storitev(poslovno tehnično sodelovanje)EUR.
DDV nismo obračunali,zanima me,če je to pravilno.

LP nadja :???:

taboljša
Novinec
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 12 Jun 2003, 08:58

Odgovor Napisal/-a taboljša » 28 Jul 2003, 13:39

[quote]<i>napisal zidan</i>
<br />Podjetje je izstavilo račun za tujino za opravljeno storitev(poslovno tehnično sodelovanje)EUR.
DDV nismo obračunali,zanima me,če je to pravilno.

LP nadja :???:
Bistveno je kje je storitev opravljena!

Gordana
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 414
Pridružen: 02 Jun 2003, 17:35
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a Gordana » 28 Jul 2003, 19:03

Ali ste se sklicevali na 17.čl. 4.odstavek ZDDV? Če je dejansko tako,
se oproščeno DDV.LP

zidan
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 100
Pridružen: 22 Jul 2003, 15:15
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a zidan » 29 Jul 2003, 10:29

<blockquote id="quote"><font size="1" face="Tahoma, Verdana, Arial" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote"><i>napisal taboljša</i>
<br />[quote]<i>napisal zidan</i>
<br />Podjetje je izstavilo račun za tujino za opravljeno storitev(poslovno tehnično sodelovanje)EUR.
DDV nismo obračunali,zanima me,če je to pravilno.

LP nadja :???:
Bistveno je kje je storitev opravljena!
<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

Storitev je opravil davčni zavezanec s sedežem v Sloveniji.
lp

zidan
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 100
Pridružen: 22 Jul 2003, 15:15
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a zidan » 29 Jul 2003, 11:12

<blockquote id="quote"><font size="1" face="Tahoma, Verdana, Arial" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote"><i>napisal Gordana</i>
<br />Ali ste se sklicevali na 17.čl. 4.odstavek ZDDV? Če je dejansko tako,
se oproščeno DDV.LP
<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

Zanima me ali moram na računu napisati člen.

Hvala za odgovor
LP

Odgovori