Nadgradnja foruma

Obvestila o forumu in strani Računovodja.com

Moderator: Mirko Zbačnik

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 03 Mar 2005, 09:36

Nina, od kje pa tebi tako zavisten nasmeh (jaz tega smeškota ne najdem) :cry:

Ups, šele sedaj sem opazil, da je namesto števila zvezdic naziv. Sem kar počaščen, da sem "super". Resnica upam, da je le meni znana. :?

Mirko

jambolaja
Nadračunovodja
Nadračunovodja
Prispevkov: 1205
Pridružen: 07 Apr 2004, 18:04
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a jambolaja » 03 Mar 2005, 09:39

Jaz bi imel še eno vprašanje.
Zakaj se prikaže datum v čudni obliki, namesto dneva v mesecu se prikaže dan v tednu. Verjetno je potrebno datum drugače nastaviti v profilu, a ne vem kako. V nadaljevanju je primer


Pridružen/-a: Pet Sep 2004 15:15
Prispevkov: 85
Kraj: Slovenia

sova
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 694
Pridružen: 28 Maj 2004, 14:04
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a sova » 03 Mar 2005, 10:01

ČAU ČAU
Zaradi mojega šibkega računalniškega znanja, sem rabila nekaj časa, da se tudi sama obnovim, tudi angleščina mi ni delala preglavic, preglavice mi dela slovenščina, kako do nje ,na pomoč :oops: :oops: :oops:

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 03 Mar 2005, 10:03

Nina napisal/-a:Saj res, če forum vidite v angleščini, pojdite na "profile" in nastavite jezik na slovenščino ...

KAJ
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 565
Pridružen: 25 Mar 2004, 20:45

Odgovor Napisal/-a KAJ » 03 Mar 2005, 10:22

Tale spremenjen forum me je pa razočaral! :( Je manj,manj pregleden kot
prejšni.Oči veliko bolj trpijo.Sem član še enega foruma,ki ga pa ravno zaradi nepreglednosti veliko manj uporabljam. "Et tu, Brute!"
Me zanima pod kaj bo sploh vrglo tole mnenje ,ker mi ni čisto jasno,kako
sedaj odgovarjati v temo?

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 03 Mar 2005, 10:31

Verjamem, da je forum manj pregleden, kmalu bo preurejen in bo spet preglednejši, do takrat pa malce potrpite.

Še enkrat naj omenim, da je forum prenovljen predvsem zaradi prevelikega obiska in zato celotna stran velikokrat ni delovala.

Prosimo za razumevanje ...

LP, Nina :oops:

LOTICA
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 2259
Pridružen: 05 Mar 2004, 12:22
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a LOTICA » 03 Mar 2005, 10:43

Saj je dobro, da je forum nadgrajen, ampak zaenkrat se meni zdi manj pregleden kot prej. Bom pač rabila nekaj časa, da se navadim. :o

sova
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 694
Pridružen: 28 Maj 2004, 14:04
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a sova » 03 Mar 2005, 10:52

Nina že že , sem šla na profile in kaj potem :?: :?: :oops: :oops: :x , zanima me tudi, če sem moram vedno znova prijaviti, ali sem jaz res tako budalo. :oops: :oops:

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 03 Mar 2005, 11:14

Sova, očitno se vam ni treba prijaviti znova, saj ste lahko objavili sporočilo. Izberite Language: Slovenian in nato kliknite Submit - gumbek je na dnu strani, tako se vaše nove nastavitve shranijo in lahko boste spet brali v slovenščini. :?

Pa saj smo vsi včasih budala :wink:

Tudi jaz se še privajam in le stežka odgovorim na prav vsa vprašanja, ki jih prejemam po pošti ali tukaj na forumu.

Ko boste imeli nastavljeno slovenščino, kliknite še na Pomoč pogostih vprašanj (kakšen prevod :roll: ) in pobrskajte, če je tam že odgovorjeno kakšno vprašanje, ki vas še zanima ...

Še enkrat, hvala za razumevanje, kmalu bo bolje :oops:

jurca
Nov član
Nov član
Prispevkov: 23
Pridružen: 08 Apr 2004, 00:24

Odgovor Napisal/-a jurca » 03 Mar 2005, 11:44

Očitno sem prej premalo brskal po starem forumu, ker imam povsem drugačen vtis kot ostali: stvari so mi daleč preglednješe, predvsem pa lepše za oko kot prej. Poleg tega je omogočena (in delujoča!) podpora za slovenščino, kar je še posebej pohvalno. Kar se mene tiče, je bil zadnji čas za nadgradnjo.
Je pa res, da ni mogoče preiti na povsem nov sistem brez kakršnekoli težavice in hkrati zadovoljiti vseh 3500+ :!: uporabnikov tega foruma.
Nina, keep up the good work!

Angelina
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 406
Pridružen: 08 Feb 2004, 23:06

Odgovor Napisal/-a Angelina » 03 Mar 2005, 12:03

Čestitke.

Sem 4 dni brez računalnika - ga dobim iz servisa - odprem pa tako prijetno presenečenje.

RES LEPO
8)

magdalena
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 273
Pridružen: 27 Feb 2004, 13:12
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a magdalena » 03 Mar 2005, 12:51

Jaz se tudi počutim butasto, pa ne zato, ker mi forum ne bi bil všeč, ampak, ker se iz njega enostavno ne znam vrniti na portal drugače kot, da ga še enkrat odprem. Ali sem mogoče kaj spregledala :?: :oops:
lp

Magda

Odgovori