Novi forum - navodila za uporabo

Obvestila o forumu in strani Računovodja.com

Moderator: Mirko Zbačnik

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 11 Mar 2005, 14:02

Slika

Danes nisem dobila nobenega vprašanja v povezavi s prijavo na forum ali uporabo foruma

daras
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 91
Pridružen: 28 Sep 2004, 09:27

ura

Odgovor Napisal/-a daras » 11 Mar 2005, 18:29

Sem se danes ustrašla, ko sem pogledala in videla pri zadnjem sporočilu na vrhu uro objave, saj ni mogoče da je že toliko, pa pogledam svojo na mojem čarunalniku in vidima da je moja še vedno pravilna. Da ne bi še koga zmotlo pa bi odšel prehitro z dela.:) LP!

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 21 Mar 2005, 14:04

Prav zabavno je brskanje po forumu zaradi smeškov. Res pa je, da bo tudi račun za telefon nekoliko dražji, ker smeška ne snameš kar iz rokava.

Slika
Slika
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 12 Apr 2005, 12:55

Nina, se bo dalo spravit članek tudi vsebinsko v nek okvir, da bo užiten? Že vnaprej hvala za trud!

Slika
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 12 Apr 2005, 13:30

Seveda, se bo dalo, ampak bomo še malo počakali.
Edino z avtorji bo problem - mi boste po zasebnih sporočilih ali po e-pošti sporočili imena in priimke? Bi raje ostali anonimni?

sova
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 694
Pridružen: 28 Maj 2004, 14:04
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a sova » 12 Apr 2005, 13:44

Mislim, da smo avtorji tega mi vsi, vsi, ki sodelujejo na tem forumu, naj se javi tisti (če si upa), ki se ne strinja z navedenim v članku :nenene: :hudic: :sjezik: :!: :!: :!: :toimonster:

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 12 Apr 2005, 14:12

Mene osebno ne skrbi, če bi se izvedelo kdo sem, a bilo bi, glede na to, da (so) smo na forumu večinoma anonimni člani, nekako neprikladno, da bi se potem tu izpostavljali. Nihče ne ve, komu se lahko zamiri in komu se lahko zameriš. Če ste ostali, ki ste prispevali znatno več in boljše kot jaz, sem za anonimnost. 8)
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 12 Apr 2005, 14:39

Že, vendar se (tudi pri skupinskih člankih) načeloma navaja avtorje z imeni in priimki. Lahko pa vas poimenujemo "bralci portala" (oz. pač psevdonim, ki si ga boste izbrali), če želite.

LP, Nina

sova
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 694
Pridružen: 28 Maj 2004, 14:04
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a sova » 12 Apr 2005, 15:02

Jaz mislim, da smo prizadeti vsi, ki se ukvarjamo s tem poslom, zato bi bilo brezmiselno, da bi se zdaj podpisovali samo tisti, ki so sodelovalo v tem članku, saj je bi l sestavljen v imenu vseh, to bi se mi zdelo celo egoistično. Kar se pa identifikacije tiče, pa meni sploh ni problem, ko gre zares, pač gre zares, saj smo v demokratični džavi. Res bi bilo fajn,da bi imeli ustanovljen svoj sindikat, kjer bi se mogoče celo kdaj srečali , in tudi stavkali, mogoče je to malo tupo ampak prišel je čas, ko moramo opozoritu tudi na nas. :sjezik:

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 12 Apr 2005, 15:04

To niti ne bi bilo slabo (glede propagande), če nas imenuješ "bralci portala". Počakajmo še mnenja ostalih. Meni je prav vseeno, celo polaskan bi bil, če bi kaj takega lahko podpisal. :D
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Pozabil/a sem geslo

Odgovor Napisal/-a Nina » 15 Apr 2005, 13:02

Ker se pogosto dogaja, da geslo, ki smo vam ga poslali po e-pošti, ne deluje ali pa ste ga pozabili, vam svetujem uporabo povezave Pozabil/a sem geslo
( http://www.racunovodja.com/forum/profil ... ndpassword ). Če je shranjen vaš pravi e-naslov, boste nanj prejeli novo geslo, ki ga morate aktivirati.

Težave, ki jih imate pri tem:
  • Ne prejmete sporočila
    Verjetno v bazi nimamo vašega pravega naslova. Pošljite mi zasebno sporočilo ali e-pošto.
  • Povezava za aktivacijo gesla ne deluje
    Večinoma se to pripeti zato, ker se povezava razbije v dve vrstici. Nujno morate prvemu delu povezave prilepiti tudi tisti delček povezave, ki je v novi vrstici, ker v nasprotnem primeru povezava ne bo delovala.
  • Geslo ne deluje, čeprav ste ga uspeli aktivirati
    Mnogo od vas uporablja pri delu samo velike črke (caps lock), gesla pa so občutljiva na male/velike črke. Najbolje bo, da geslo kar kopirate in prilepite (copy/paste)
Če vseeno ne deluje, mi natančno opišite težavo, ki se je pojavila, in vaše postopke ob težavi, da vam lahko pomagam. Če napišete, da geslo ne deluje, lahko le ugibam, kaj je narobe.

LP, Nina

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 03 Maj 2005, 15:12

Še ena prošnja - tudi s strani uporabnikov: prosimo, da pri postavljanju vprašanj izberete pravi forum - primer: v "javni sektor" postavljajte vprašanja le o javnem sektorju, saj je bil za ta namen pripravljen, prav tako postavljajte v "predlogi, mnenja, ideje o portalu ..." le predloge, mnenja, pritožbe, opozorila ... o portalu.

V nasprotnem primeru lahko pride do zmešnjav pri odgovorih, na vprašanja ni in ni odgovorov ...

LP, Nina

Odgovori