Odpravnina

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
tar
Novinec
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 19 Jan 2017, 12:39

Odpravnina

Odgovor Napisal/-a tar » 19 Sep 2017, 14:30

Pozdravljeni


Zanima me sledeče, odpravnina mi je bila izračunana tako:

Junijska plača (cela) + julijska plača (cela) + avgustovska placa (17dni, ker sem dala izredno odpoved 17.8.) - povprečje teh treh
Krat 1/5
Krat 3 (ker 3 leta)

A je to prav? Kar vem, se mora vzet v obzir cel mesec, ne samo tistih 17 zadnjih dni.

Hvala za odgovor
Lp

tonija
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 316
Pridružen: 19 Okt 2008, 16:12

Re: Odpravnina

Odgovor Napisal/-a tonija » 20 Sep 2017, 08:12

Vzamejo se tri pred pred sprejemom odpovedi. Kdaj ste podali odpoved?
LP, TONIJA

tar
Novinec
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 19 Jan 2017, 12:39

Re: Odpravnina

Odgovor Napisal/-a tar » 20 Sep 2017, 17:00

odpoved (izredno) sm dala 17.8. in oni so mi izračunali odpravnino na podlagi plače meseca junija, julija in 17 dni avgusta.
in kar sem se pozanimala bi morali računat maj, junij in julij in ne tistih 17 dni avgusta, teh 17 dni mi seveda precej zbije povprečje).

zakladničarka
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 379
Pridružen: 02 Sep 2005, 14:36
Kraj: Slovenija

Re: Odpravnina

Odgovor Napisal/-a zakladničarka » 20 Sep 2017, 22:02

Če delavec sam odpove delovno razmerje mu odpravnina NE pripada.

tonija
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 316
Pridružen: 19 Okt 2008, 16:12

Re: Odpravnina

Odgovor Napisal/-a tonija » 24 Sep 2017, 17:48

Če ste pravilno (po 11. čl. ZDR-1) podali odpoved zaradi krivde na strani delodajalca, vam pripada odpravnina o kateri se pogovarjamo. Iz vašega pisanja predvidevam, da gre za tako obliko odpovedi. Kot sem že napisala, so osnova za izplačilo zadnje tri plače (brez avgusta). V kolikor ste podali sporazumno odpoved, pa odpravnine ni.
LP, TONIJA

tar
Novinec
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 19 Jan 2017, 12:39

Re: Odpravnina

Odgovor Napisal/-a tar » 25 Sep 2017, 10:02

kot sem napisala, sem dala izredno odpoved in ja, odpravnina mi pripada. :) v to nisem nikol dvomila.
zanimal me je izračun, ker sem najprej prejela napačnega. hvala gospa tonija. tudi jaz sem bila prepričana, da se računa tako.

imam pa še vprašanje glede odškodnine, če mogoče veste - 111/3 zdr-1.
zame bi veljal 1 mesecni odpovedni rok sicer,torej je odskodnina zame "enomesecna placa"..me pa zanima kako se jo obracuna..od dneva odpovedi 1 mesec ali drugace?

najlepsa hvala vnaprej in lp.

tar
Novinec
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 19 Jan 2017, 12:39

Re: Odpravnina

Odgovor Napisal/-a tar » 25 Sep 2017, 10:07

zakladničarka napisal/-a:
20 Sep 2017, 22:02
Če delavec sam odpove delovno razmerje mu odpravnina NE pripada.
"111.člen ZDR-1 Izredna odpoved:
(3) Delavec je v primeru odpovedi zaradi ravnanj iz prvega odstavka tega člena upravičen do odpravnine, določene za primer redne odpovedi pogodbe o zaposlitvi iz poslovnih razlogov, in do odškodnine najmanj v višini izgubljenega plačila za čas odpovednega rok"

zakladničarka
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 379
Pridružen: 02 Sep 2005, 14:36
Kraj: Slovenija

Re: Odpravnina

Odgovor Napisal/-a zakladničarka » 27 Nov 2017, 22:20

Se opravičujem, ker sem spregledala besedo "Izredno" odpoved.
Da, ko delodajalec krši pravice delavca, delavec lahko poda izredno odpoved pogodbe o zaposlitvi. V tem primeru je upravičen tako do odpravnine, kot tudi do odškodnine najmanj v višini izgubljenega plačila za čas odpovednega roka. V primeru izredne odpovedi tudi ni odpovednega roka, ampak odpoved začne veljati takoj.
V tem primeru se lahko delavec tudi prijavi na Zavod za zaposlovanje, ter prejema nadomestilo za brezposelnost.
Delavec lahko poda izredno odpoved, če gre za kršitve, ki jih opredeljuje 111. člen ZDR-1....

Odgovori