NUJNO-naj mi nekdo potrdi (bolniška - osnova)

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
uni
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 1761
Pridružen: 12 Mar 2004, 20:29

NUJNO-naj mi nekdo potrdi (bolniška - osnova)

Odgovor Napisal/-a uni » 12 Okt 2006, 12:49

Ali je za 80% bolniško DO 30 dni (02) osnova plača preteklega meseca?In ,ali upooštevaš pri izračunu te osnove del.dni,dopust,praznik...skratka vse ure, minulo delo in dodatek po zakonu ali brez minulega in dodatka?
Res bi rada oddala plače, pa nisem sihurna,če je tako prav.
Bom zelo hvaležna za odgovor-saj sem že delala, ampak me je sedaj nekaj zmedlo, pa nisem sigurna, če sem prav.

TARTAN
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 57
Pridružen: 08 Sep 2004, 16:59

Odgovor Napisal/-a TARTAN » 12 Okt 2006, 13:14

Pozdravljeni!

V vaši kolektivni pogodbi dejavnosti bi moralo pisati kaj vzamete za osnovo za izračun nadomestila za bolniško odsotnost. ( ali je to plača prejšnjega meseca ali kaj drugega, npr. povprečja prejšnjih treh mesecev).

Pri izračunu te osnove sama upoštevam vse kar spada v plačo: od rednega dela, do minulega dela in nadomestil za praznike, dopuste ipd. -navodila za to sem našla v svoji kolektivni pogodbi dejavnosti kjer piše:V primeru nezmožnosti dela zaradi bolezni pripada delavcu nadomestilo v višini 80 % plače delavca v preteklem mesecu za polni delovni čas.

Upam, da vam bo kaj pomagalo... LP.

Vessna
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 18 Okt 2006, 13:12
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Vessna » 19 Okt 2006, 08:24

Mislim, da v osnovo za nadomestila ni smiselno upoševati nadomestil plač, ker hitro pridemo v situacijo, ko računamo nadomestilo od nadomestila.
Formulacijo za poln delovni čas pa upoštevamo tako, da vsa plačila za redno - dejansko opravljeno delo preračunamo na uro, torej seštevek teh plačil (osnovna plača+ minulo delo+dodatki+stimulacija) delimo s številom ur rednega dela in tako dobljeno osnovo potem vzamemo za osnovo za izračun nadomestila.

marea
Računovodski mojster
Računovodski mojster
Prispevkov: 875
Pridružen: 23 Feb 2006, 14:07

Odgovor Napisal/-a marea » 19 Okt 2006, 09:44

Bi se strinjala s predhodnico, saj menim, da je za osnovo za izračun nadomestila poterebno vzeti plačo, katero ZDR v 126.členu opredeljuje, da je sestavljena iz osnovne plače, dela plače za del.uspešnost in dodatkov.

Pri izračunu pazite, da ne upoštevate nadur.

Lp
marea

sm
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 254
Pridružen: 04 Mar 2005, 10:33

Odgovor Napisal/-a sm » 20 Okt 2006, 08:53

Kaj naredite, če tak izračun na koncu predstavlja bruto 1, ki je pod minimalno plačo.

larasamo
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 184
Pridružen: 18 Sep 2006, 12:44
Kraj: mislinja

Odgovor Napisal/-a larasamo » 20 Okt 2006, 09:39

Delavcu se izplača znesek, ki pride (ker to niso ure dela, je lahko manjši od minimalne plače). Potrebno pa je obračunati razliko v prispevkih od minimalne plače in jih plačati - ko je bilo že večkrat na forumu...
Sonja

Odgovori