TEKOČE ALI INVESTICIJSKO VZDRŽEVANJE

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
KANARČEK
Nadračunovodja
Nadračunovodja
Prispevkov: 1010
Pridružen: 08 Sep 2010, 13:32

TEKOČE ALI INVESTICIJSKO VZDRŽEVANJE

Odgovor Napisal/-a KANARČEK » 22 Jan 2014, 12:12

Pozdravljeni,

vodim knjige za društvo. V športnem objektu, ki je že precej dotrajan in ni v njihovi lasti - so samoiniciativno
renovirali kopalnico. Nabavili so samo potrebni gradbeni material, ploščice, ..., delali pa po prostovoljno.

Zanima me sledeče: prijavili se bodo na razpis za dotacijska sredstva na občini, pa je potrebno vpisati vse materialne stroške zato sem v dilemi kaj je bolj prav:

- da je to renoviranje kopalnice TEKOČE VZDRŽEVANJE ali INVESTICIJSKO VZDRŽEVANJE?

Ima tudi kdo drug s tem probleme? Ali mi lahko pomagate pri rešitvi dileme? Lepo prosim. :oops:

Hvala že vnaprej. :)

KANARČEK
Nadračunovodja
Nadračunovodja
Prispevkov: 1010
Pridružen: 08 Sep 2010, 13:32

Re: TEKOČE ALI INVESTICIJSKO VZDRŽEVANJE

Odgovor Napisal/-a KANARČEK » 22 Jan 2014, 13:16

Ali nihče ne ve? :(

KANARČEK
Nadračunovodja
Nadračunovodja
Prispevkov: 1010
Pridružen: 08 Sep 2010, 13:32

Re: TEKOČE ALI INVESTICIJSKO VZDRŽEVANJE

Odgovor Napisal/-a KANARČEK » 23 Jan 2014, 06:36

:oops: :cry:

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11756
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Re: TEKOČE ALI INVESTICIJSKO VZDRŽEVANJE

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 23 Jan 2014, 08:17

Investijicisko bi razumel, kot da nadgrajujete, redno pa le ohranjate kvalitetni nivo, v povezavi z investicijami. Kaj vam bolj prav pride, ne vem, kajti društva, tako razmišljam, niso pridobitne organizacije, kar pomeni pojem "investicija". Podrobneje je potrebno prebrati pogoje in morebiti tudi vprašati na občino, davam objasnijo pogoje razpisa.
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Odgovori