odpoved

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
natasa6
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 50
Pridružen: 17 Nov 2007, 11:53
Kraj: Ribnica

odpoved

Odgovor Napisal/-a natasa6 » 28 Mar 2008, 12:14

Pozdravljeni!

V podjetju imamo zaposlenega enega delavca za nedoločen čas, ki pa nam venomer povzroča težave. Veliko časa je na bolniški, vendar pa ga drugi zaposleni v tem času srečujejo zunaj in pa v drugem kraju kot je njegovo bivališče. Težaven je tudi sam njegov odnos.

Zato bi ga želeli odpustiti. Z njim imamo samo sklenjeno pogodbo za nedoločen čas, vendar je to samo tisti obrazec, ki se ga kupi. V njej ni napisanih nobenih posebnih določb o odpustitvi. Zanima pa me kako ga lahko odpustimo, da nas ne bo kasneje tožil in da nam ni treba plačati odpravnine.

Hvala

mansu1
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 1570
Pridružen: 24 Dec 2007, 11:26
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a mansu1 » 28 Mar 2008, 12:31

Mogoče bi vam kaj pomagal zakon o delovnih razmerjih 83.člen...

lp
Nobena težava ni taka, da je ne bi mogli rešiti skupaj, le malo pa je
takih, ki jih lahko rešimo sami. (Lyndon B. Johnson)

strela
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 59
Pridružen: 20 Maj 2005, 14:42

Odgovor Napisal/-a strela » 28 Mar 2008, 14:45

Najprej dobro preglejte, kaj ste se sploh zmenili, tudi če je samo obrazec..sicer pa tako velja zakon o delovnih razmerjih.

Pa še en nasvet: preden ga odpustite, preverite pri svojem računovodstvo ali vse štima kar se tiče njega..ali so bili redno plačani prispevki, če je bil do česa upravičen, pa mu niste dali.. Če ga boste grdo odslovili, se zna da bo kasneje zahteval vse kar mu je pripadalo..

Veliko sreče in čim manj zlomljenih živcev :wink:

Manca
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 190
Pridružen: 13 Feb 2003, 13:52
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a Manca » 31 Mar 2008, 07:58

delavci se večkrat obrnejo na inšpekcijo, ko imajo probleme z delodajalcem.

kontra lahko tudi. greš po nasvet namreč. inšpektorji so tudi prijazni in pogrešajo delodajalce, da pridejo do njih po nasvet - vsaj meni je tako rekla.

jaz sem imela podoben primer. delavec se je skregal z nadrejenim in ni hotel več v službo. (kriva sta bila oba). ampak ker nisem pravilno zaključila, ga povabila na zagovor (oziroma imela priče!!! in zapisnik!!!)...itd (veliko je tega) je šel na inšpekcijo in sem ga morala nazaj prijavit. potem mi je pa inšpektorica svetovala kako naj poteka zadeva. naredla sem si še stroškov za dva meseca. drugače bi imela samo enega.

v glavnem: pravilno je potrebno izpeljati postopek. omogočiti mu zagovor.

Odgovori