Predložitev obrazca M4/M8


Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
Silvy
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 93
Pridružen: 16 Sep 2003, 06:14
Kraj: Slovenia

Predložitev obrazca M4/M8

Odgovor Napisal/-a Silvy » 17 Okt 2005, 20:54

.....smo lansko leto zaposlili prvič delavca, zato nismo vedeli da bi morali po Zakonu o matični evidenci zavarovancev in uživalcev pravic iz PIZ predložiti do 30. aprila obrazec M4/M8.... na to nas je sedaj pisno spomnil ZPIZ in nas seznanil tudi z kazenskimi določami :szalosten: ....

Ali imate mogoče enako izkušnjo - ali ZPIZ daje predloge na sodišče tudi če po njihovem pozivu naknadno vložiš ta obrazec (sicer se po kazenski določbi res lahko kaznuje tudi kdor je vložil po predpisanem roku :shudic: ....)????? In ali je ta obrazec kje na internetu ali le v prodaji ?????

Hvala in LP
Lep pozdrav - Silvy

natalijacer
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 38
Pridružen: 21 Feb 2004, 16:46
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a natalijacer » 17 Okt 2005, 21:02

JAZ SEM TUDI ZAMUDILA, PA SE NIČ KAJ TAKEGA NI ZGODILO. TISTE KAZNI SO NAPISANE ZATO, DA ČE TI ŠE PO POZVU NE ODDAŠ OBRAZCA, TE TE KAZNI DOLETIJO.
JAZ SEM ŠLA TJA IN SE OPRAVIČILA IN POVEDALA PO PRAVICI , DA SEM POZABILA. OBRAZEC PA SE DOBI V PAPIRNICI , NI GA TAKO TEŠKO IZPOLNITI.
NATALIJA

Silvy
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 93
Pridružen: 16 Sep 2003, 06:14
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a Silvy » 17 Okt 2005, 21:09

Natalija, hvala! Smo že boljše volje :D
Lep pozdrav - Silvy

pink
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 66
Pridružen: 12 Sep 2005, 20:43

Odgovor Napisal/-a pink » 18 Okt 2005, 17:08

Ponavadi so inšpektorji na Spizu zelo zelo prijazni, če boste imeli probleme pri izpolnjevanju jih kar pokličite oz. pojdite do njih pa vam bodo vse pomagali izpolniti.

Odgovori