minimalna plača za avgust 2006 ?

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
leroyas

minimalna plača za avgust 2006 ?

Odgovor Napisal/-a leroyas » 07 Sep 2006, 07:19

Kakšna je minimalna plača za avgust? Po mojih informacijah naj še ne bi bila uradno potrjena sprememba..??'

http://www.swtools.si/news/newsarhiv.asp?newsId=32

od sklada za vzpodbujanje invalidov pa smo dobili obvestilo ..

Obveščamo vas, da je s 1.8.2006 spremenjen znesek minimalne plače in znaša 125.052,00 SIT - .... Prosimo, da novo višino prispevka upoštevate pri izplačilu plače za mesec avgust 2006. ???????


zdaj pa jaz vas vprašam - kaj vi mislite koliko je minimalna plača za avgust? :shock:
Plačo imamo jutri...in zbiram še zadnje informacije... :ssram:

el
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 59
Pridružen: 16 Dec 2003, 16:29
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a el » 07 Sep 2006, 09:24

Tudi jaz sem prejela obvestilo od Sklada. Poklicali smo vse mogoče inštitucije (Pergam, Ministrstvo za delo...) in na koncu so nam pojasnili, da bo nova minimalna plača, ko bo predlog sprejet, in ta naj bi bil objavljen v UL kar kmalu, veljala od 01.08.2006. V tem primeru bo potrebno plače poračunati.

Na spletni strani, ki ste jo navedli, pa navajajo, da so prejeli drugačne informacije... :!:

Pri nas bomo upoštevali novi znesek, saj bi bili v primeru, da upoštevamo starega, vsi delavci, ki so na minimalni plači oškodovani... pri njih se avgustovski dvig plač sploh ne bi poznal...

Lp,

el

Evida
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 318
Pridružen: 23 Mar 2005, 10:31

Odgovor Napisal/-a Evida » 14 Sep 2006, 07:37

Ali je že kaj dorečenega o tem? Ali moramo doplačati razliko v sklad za zaposlovanje invalidov? :roll:
Evida

Odgovori