računovodski servis

Teme, ki jih ne morete uvrstiti drugam

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
Naty73
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 2483
Pridružen: 19 Maj 2005, 13:53
Kraj: Ljubljana okolica

računovodski servis

Odgovor Napisal/-a Naty73 » 22 Feb 2007, 10:32

Ali mi lahko tisti, ki imate računovodski servis, poveste, od koga imate program ter kako ste z njim zadovoljni? Ali ima kdo ****?

LP

Naty
Naty

Če imava jabolki in si ju izmenjava, imava še vedno vsak eno jabolko. Če pa si izmenjava ideji, ima vsak po dve. (George Bernard Shaw)

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 22 Feb 2007, 10:47

Omenjanje konkretnih izdelkov/programov na forumu je prepovedano.

DECO
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 549
Pridružen: 10 Feb 2006, 18:32

Odgovor Napisal/-a DECO » 22 Feb 2007, 13:16

Jaz imam že nekaj let program od enega malega s.p. ja programerja in sem bila doslej z njim zelo zadovoljna. Vendar pa gre razvoj tudi na tem področju naprej in ti programi počasi nazadujejo. Tudi jaz iščem nek modernejši program, ki mi bo omogočal več izpisov, povezavo z edavki,..
Je pa ponudba ogromna in ne veš, na koga bi se zanesel. Morda bi bilo dobro , če bi na tem portalu (ker v forumu ni možno navajati imen) objavili kak seznam firm, ki imajo dobre računovodske programe.
DECO

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11757
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 22 Feb 2007, 13:30

Ob izbiri programa je potrebno biti previden ... ta izbira je mnogokrat na škodo še neuveljavljenim mladim programerjem... Riziko je velik. Zaupati mladim, inovativnim, brez zgodovine in obstojem verjetnosti, da te firme in polsedično vzdrćevanja ne bo več, ali preiti k nekemu znanemu, tudi dražjemu... Predvsem moramo poznati proizvajalca - lahko je tudi nov, le da je "resen".

V mislih moramo imeti tudi možnosti nadgradenj, servisiranja..... tažko je svetovat točno katerega želite. Najbojša so priporočila strank, ki to uporabljajo. Poleg tega je važna tudi cena. Da bi dali za program več, kot bi ila vredna storitev računovodenja?

Jaz sem nabavil program **** (ne smem ga imenovati, drugaće bo :hudic: :spomezik: ), katerega sem poznal že prej, bil je cenovno ugoden (sam program kot vzdrževanje), poznal sem podporo, je pa to mlad kolektiv. Ima vse možnosti elektronskega poslovanja (banka, DURS....), predloge izkazov za več oblik (s.p., d.o.o. ...).
Nazadnje spremenil Mirko Zbačnik, dne 22 Feb 2007, 14:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

pamps
Nadračunovodja
Nadračunovodja
Prispevkov: 1310
Pridružen: 15 Feb 2005, 16:13

Odgovor Napisal/-a pamps » 22 Feb 2007, 13:48

Naty, zgolj v razmislek.....ker se na forumu o tem ne smemo pogovarjati, vi pa ime nekega programa že imate, bi morda zaprosili prodajalca za referenčno listo ter poklicali nekaj naključno izbranih uporabnikov ter jih povprašali za izkušnje.

Odgovori