Priden narod

Teme, ki jih ne morete uvrstiti drugam

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
gradbeništvo
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 581
Pridružen: 31 Jul 2003, 10:32
Kraj: Slovenia
Kontakt:

Priden narod

Odgovor Napisal/-a gradbeništvo » 25 Mar 2008, 11:43

No, spoštovani sotrpini. Kako pa kaj bilance, ste pridni in ste že vse naredili in oddali, so stranke že dostavile manjkajoče dokumente, ali jih še vedno iščejo doma po nočnih omaricah. Ja, ja tudi take stranke imamo. Pa kaj bi si sivili lase zaradi njih, saj je časa še skoraj veeeesss teden.
L.P. Lidija

štajerka
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 373
Pridružen: 20 Feb 2006, 09:54
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a štajerka » 26 Mar 2008, 13:37

Tik tak, tik tak....... :kladivo: :sbolan: :) :)

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11756
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 26 Mar 2008, 14:29

Da, stranke ... ena se pojavi, ko je že odpisana, neka jprinese, nato pa izgine v megli, druga gre na službeno pot in mi dostavi manjajoče podatke v soboto (jaz pa v iluziji načrtujem prosto), tretja ima preveč dobička, četrti s.p. ne ve, kaj bi z izgubo in išče kanto za smeti, kamor bi vrgla kiometrino, ki pa je glede na poti podcenjena... skratka, zanimivo.

A glavno da imamo veliiiiko snega (ker ga je res veliko, me ne vleče ven - moral bi kidat) in glavno, da nam je koža prav, čeprav je kar velika. :sjezen:
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

gradbeništvo
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 581
Pridružen: 31 Jul 2003, 10:32
Kraj: Slovenia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gradbeništvo » 26 Mar 2008, 20:39

Sem mislila, da se samo pri meni pojavi kakšen luzer, ki vpraša čisto tako mimo grede, kar iz ceste:"ti, do kdaj je treba oddat bilance, ti bom prinesu jutri boš prec nardila ne."
In potem vse tiho je bilo dokler nisem včeraj zagledala na moji mizi zajeten kupček dokumentov. Seveda z obrazložitvijo:"saj jaz mam čist malo to boš prec nardila." Ampak jaz bom pa kljub temu šla v soboto na sneg.
L.P. Lidija

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11756
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 27 Mar 2008, 08:48

Saj v soboto se boš oglasu pr men, a ne? Veš napisat moram potne stroške, sedaj em dva dni službeno odsoten....
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11756
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 27 Mar 2008, 09:50

Če ste že oddali, ali pa če niste, vas bo pogled na zasneženo pokrajino verjetno razvedril. Tako je bilo v torek, a kot kaže, bo vikend prav lep, izkoristite, kjerkoli že boste.:spomezik:
Slika
PS.: Upam, da to ni propagiranje lepe narave :shudic: .
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

gradbeništvo
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 581
Pridružen: 31 Jul 2003, 10:32
Kraj: Slovenia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gradbeništvo » 27 Mar 2008, 10:12

Hura Oddano
L.P. Lidija

komar66
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 291
Pridružen: 17 Okt 2005, 14:59
Kraj: bloke

jutri se lahko

Odgovor Napisal/-a komar66 » 29 Mar 2008, 07:19

jutri se lahko oglasite na blokah in preiskusite smučine.

tisti, ki ne morete brez bilanc, vam lahko odstopim nekaj zamudnikov, vsi računajo, da bodo prišli na vrsto tja do 10. aprila

TITA
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 591
Pridružen: 27 Apr 2007, 01:46

Odgovor Napisal/-a TITA » 29 Mar 2008, 08:22

:) g. Mirko - hvala za popestritev težkih dni.... idila - ni kaj! Lep pozdrav vsem mojim še delovnim sotrpinom, tistim, ki ste bili bolj pridni kot mi, želim en lep, miren in sončen vikend. Lp - TITA

Odgovori