Programa *** in ****

Teme, ki jih ne morete uvrstiti drugam

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
zvut
Nov član
Nov član
Prispevkov: 15
Pridružen: 08 Jan 2014, 17:34

Programa *** in ****

Odgovor Napisal/-a zvut » 05 Feb 2014, 20:54

Ali ima kdo izkušnje s programoma *** ali **** - predvsem kako hitro se ju da osvojiti.

katarina415
Nov član
Nov član
Prispevkov: 27
Pridružen: 31 Avg 2012, 06:52

Re: Programa *** in ****

Odgovor Napisal/-a katarina415 » 06 Feb 2014, 07:50

Panth.. je ful kompliciran ima v prilogi obseeeežno pomoč, kjer lahko gledaš cel dan kaj moraš storiti, asistenca pa je zelo draga. En kup kljukic , filterjev in nastavitev - ni mi všeč pa naj rečejo kar hočejo. V računovodstvu moraš imeti program, ki je hiter in pregleden.....

Slo5
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 288
Pridružen: 10 Apr 2009, 09:53

Re: Programa *** in ****

Odgovor Napisal/-a Slo5 » 06 Feb 2014, 11:45

Mi imamo ta kompliciranega, ampak se da. Na začetku je treba nastavit prav in pol deluje. Splošno je pa tako, da če se želiš nečesa naučiti je najbolje, da uporabljaš dnevno. Se da dobiti tudi Demo verzije.

LOTICA
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 2259
Pridružen: 05 Mar 2004, 12:22
Kraj: Ljubljana

Re: Programa *** in ****

Odgovor Napisal/-a LOTICA » 06 Feb 2014, 12:26

Mi imamo tudi ta kompliciranega, ampak samo za kadrovsko evidenco in osnovna sredstva. Obup. Kar naprej jih moraš kontaktirati za pomoč, ki pa ni dovolj kvalitetna, saj se včasih res mudi, oni pa ti odgovorijo čez 1 dan. Kakšni zadev pri plačah tudi ne znajo rešiti, čeprav smatram, da so povsem običajne.
Prej sem imela za plače program, ki je delal brezhibno, nisem rabila skoraj nobene pomoči, če pa že, sem jo dobila najkasneje v pol ure in to tako, da sem jo razumela. Tukaj pa kr neki - še posebej, ker nisem imela niti ustreznega izobraževanja.
Uspešno učenje vam želim :-)

Odgovori