Težave pri pregledovanju foruma

Povejte nam, kaj mislite o nas, kako bi nas še izboljšali, predlagajte vsebine ...
Odgovori
uni
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 1762
Pridružen: 12 Mar 2004, 20:29

Težave pri pregledovanju foruma

Odgovor Napisal/-a uni » 25 Okt 2006, 11:38

Če se prijavim in hočem pogledati objave od zadnje objave, mi pokaže , da jenpr.3 strani novih objav.Potem pogledam 1.stran, ko pa kliknem na 2. ali 3. ali na "naslednja", mi napiše, da nobena od objav ali tem ne ustreza zahtevanemu kriteriju.V čem je stvar?

vita11
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 607
Pridružen: 03 Feb 2005, 05:41
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a vita11 » 29 Okt 2006, 10:48

Meni je bila prejšnja ureditev foruma bolj všeč.

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 30 Okt 2006, 10:23

uni: iščem odgovor na vaše vprašanje - ko ga najdem, bom vsekakor sporočila. Meni se zgodi kaj podobnega le, ko imam zelooooo dolgo odprto stran z novimi objavami ...

vita11: na žalost nikoli ne bomo vsi zadovoljni. Trenutna ureditev foruma je poskus večje preglednosti (predvsem v smislu, da takoj veste, ali odgovarjate zasebniku ali doo ali društvu - ker se pač nekatere stvari razlikujejo). Če imate kakšen predlog, mi pa vsekakor sporočite, bomo videli, v kolikšni meri ga lahko upoštevamo.

Lep dan ...

slava
Računovodski mojster
Računovodski mojster
Prispevkov: 712
Pridružen: 06 Okt 2005, 11:55
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a slava » 13 Nov 2006, 07:17

Pozdravljeni,
tudi jaz imam nekaj problemov - predvsem kadar želim najti temo o katerije je bilo govora pred novo ureditvijo.
Tudi meni je bil bolj všeč stari sistem,

Pa brez zamere!
slava

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 13 Nov 2006, 10:06

Stare teme smo prestavili le, če je bilo res očitno, da sodijo v določeno podkategorijo, zato kar poiščite v osnovni kategoriji.

Tudi, ko smo prešli s prejšnjega foruma na tega, ni bilo vsem všeč (priznam, da tudi meni ne), ampak smo se navadili ... Upam, da nam bo tudi tokrat uspelo.

LP, Nina

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 22 Nov 2006, 13:38

Uni, mogoče bi pomagalo, če naredite naslednje, ko se spet pojavi takšna težava:

greste na Računovodja.com Seznam forumov in nato na levi strani pod logotipom poiščete povezavo "Zamenjaj datum obiska".

Odprlo se vam bo "pop-up" okno (če vas bo brskalnik vprašal, če ga dovolite, ga kar dovolite) s koledarčkom, kjer nastavite dan in uro zadnjega obiska (ta naj bo nekako takrat, ko ste nazadnje obiskali forum), in tako boste lahko ob kliku na "Poglej nove objave od prejšnjega obiska" spet našli vse objave, ki so nastale od zadnjega obiska.

Če je strani več, je mogoče, da boste morali postopek ponoviti večkrat. Težava je očitno v tem, da ko ste nekaj časa na forumu, sistem zamenja datum zadnjega obiska in zato pokaže kot nove le tiste objave, ki so nastale, odkar ste tokrat prišli na forum.

Upam, da je dovolj razumljivo, če bi potrebovali še kakšno pomoč, pa kar vprašajte.

LP, Nina

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11757
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 28 Nov 2006, 12:44

Nina, a mi lahk pomagaš :spomezik: ?

Kako se da priti do tem objavljenih pred enim letom v forumih, ki imajo tudi podforume, na primer Knjiženje, računovodski standardi, zaključni račun ?

Če kliknem na "prikaži prejšnje teme" in označim "1 leto", se mi odprejo le teme iz obdobja oblikovanja podforumov, nazaj pa ne?
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 28 Nov 2006, 13:21

Trenutno se baza iskanja spet nadgrajuje, tako da upajmo, da bo iskanje kmalu spet normalno delovalo.

Če pa ne bo v redu, bom pa poiskala še kakšno drugo rešitev ... :mrgreen:

Odgovori