Če ne prejemate naročene pošte ...

Povejte nam, kaj mislite o nas, kako bi nas še izboljšali, predlagajte vsebine ...
Odgovori
Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Če ne prejemate naročene pošte ...

Odgovor Napisal/-a Nina » 16 Maj 2007, 15:30

Zelo pogosto se pojavljajo vprašanja, zakaj ne prejemate novičk, čeprav jih imate naročene, zakaj ne dobivate obvestil o zasebnih sporočilih ter novih odgovorih na temo, čeprav ste označili, da bi jih radi prejemali.

Prav tako zelo pogosto prejemamo naše pošiljke vrnjene (ravno s tem razlogom smo pred kratkim zamenjali naslove, s katerih se pošiljajo novičke ter obvestila s foruma).

In če se vam te težave pojavljajo še kje drugje, sem poiskala nekaj odgovorov.


1. Pogosto se zgodi, da imate prepolne nabiralnike - sploh v primeru zastonjskih ponudnikov (email, hotmail ...). Obstaja le ena rešitev: redno brišite pošto, ki ni tako zelo pomembna.

2. Če ste zamenjali elektronski naslov, ga morate zamenjati tudi povsod, kjer imate kakšno naročnino - sploh če je stari naslov ukinjen. Če bi radi zamenjali naslov na forumu, mi sporočite svoje uporabniško ime, stari naslov in novega, pa vam ga bom zamenjala jaz. Če ste zamenjali naslov, na katerega prejemate novičke, mi tudi lahko sporočite (napišite stari in novi naslov), da vam ga zamenjam tam (webmistress@racunovodja.com)

3. Če se želite odjaviti od česarkoli, mi pišite (če ne znate urediti sami) in ne klikajte na možnost "označi kot spam". Tako tisti, ki bi sporočila radi prejemali, teh ne dobivajo.

4. Če sporočil ne prejemate, preverite še v predalčku "spam" (če ga imate).

5. Mogoče lahko poskusite s pritožbo vašemu ponudniku elektronske pošte. Meni je pri enem večjih uspelo.

Več: http://ask-leo.com/why_am_i_not_getting ... p_for.html (v angleščini)

LP, Nina

Odgovori