Urejanje sporočil

Povejte nam, kaj mislite o nas, kako bi nas še izboljšali, predlagajte vsebine ...
Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11757
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 13 Nov 2007, 11:49

Strinjam se z Nino - jaz velkokrat na kaj odgovorim, kaj vprašam, a kaneje, čez kratek čas opazim, da sem se izrazil malce nerodno. Največkrat pa porapvim kakšno tipkarsko napako. :oops:

Da se teme izbrišejo, sem pa jaz le za zelo, zelo delikatne zadeve. A ker vas večina sodeluje pod uporabniškimi imeni, za to dejansko ni potrebe. A to je že drugo poglavje in je odvisno od posameznika, koliko se izpostavlja.

Smisel foruma je, da pomagamo tudi ostalim in me veseli, da na njem ni tem, katere bi morali brisat. :spomezik:
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

starči
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 1945
Pridružen: 13 Okt 2006, 09:28

Odgovor Napisal/-a starči » 13 Nov 2007, 13:19

Najbrž sem (nadimku primerno) staromoden z mnenjem, da kar je napisano, je napisano. Prepričan sem (bil), da je tehnična možnost, da se predhodni prispevek samodejno zaklene z naslednjim. Če ne, pa ne!
LP

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 13 Nov 2007, 14:21

Na izbiro imamo samo popolno prepoved urejanja in/ali popolno prepoved brisanja prispevkov (moderatorji in administratorji bi to še vedno lahko počeli), česar pa zaenkrat nismo nameravali uvesti - do sedaj se pač nikoli ni kazala potreba po tem ...

Če boste uporabniki sami izrazili željo, da bi ukinili možnost urejanja ali brisanja lastnih prispevkov, bomo seveda upoštevali vaše mnenje.

Lep dan :mrgreen:

Odgovori