Forum

Povejte nam, kaj mislite o nas, kako bi nas še izboljšali, predlagajte vsebine ...
helena
Računovodski mojster
Računovodski mojster
Prispevkov: 856
Pridružen: 13 Dec 2002, 08:17
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a helena » 30 Mar 2004, 13:03

Samo ne spreminjajte ga prehitro. Na SVIZ-u(sindikat vzgoje in ...)so ga posodobili pa jim je tako rekoč mrknil - uporabnike je minilo veselje do uporabe. Drugače pa vam želim veliko uspehov in hvala za ta forum, mi je v veliko pomoč. Lep dan!

SRI
Novinec
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 29 Mar 2004, 21:12

Odgovor Napisal/-a SRI » 30 Mar 2004, 13:46

<blockquote id="quote"><font size="1" face="Tahoma, Verdana, Arial" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote"><i>napisal Nina</i>
<br />Forum je pa ena redkih stvari na naši strani, o kateri vam ne morem ničesar pojasniti ... Je pač le zastonjski forum, preveden v slovenščino in malce prilagojen naši strani, in je (po mojem mnenju) napisan strašno nepregledno (sem pač navajena na preglednejše kodiranje). <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">
Ja, večina open source forumov (PHP/mySQL kombinacija) lahko komot pelje "free" ASP forume lulat, a ne. :)

<blockquote id="quote"><font size="1" face="Tahoma, Verdana, Arial" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote"><i>napisal Nina</i>
Če imate kak konkreten predlog (mogoče bi želeli več podtem?), se bomo potrudili in uredili po naših najboljših močeh ...
<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">
Ma ja, marsikaj bi se dalo narediti, ampak če se nihče (razen mene :) ) ne "pritožuje" potem je pač ok, tako kot je. :)

Tako iz rokava bi lohk stresel recimo temo hitre povezave, kjer bi bili zbrana vsa najpogostejša vprašanja in odgovori... Po vsej verjetnosti opažate tudi sami, da se določena vprašanja venomer ponavljajo...

Hja, administracija in vsebinsko vodenje oz. moderiranje foruma je mala znanost in je precej odvisna od kode foruma. Trenutni ASP forum je malce...ummm...kratek?

Za natančnejše predloge pa si je potrebno vezti več časa in narediti analizo (profili obiskovalcev, frequenca tem/vprašanj/anket itd...). Tle pa govorimo že o storitvi, tko da...

lp

s.

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 30 Mar 2004, 14:24

<blockquote id="quote"><font size="1" face="Tahoma, Verdana, Arial" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote"><i>napisal SRI</i>
Ja, večina open source forumov (PHP/mySQL kombinacija) lahko komot pelje "free" ASP forume lulat, a ne. :)

<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

Se strinjam ...

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 30 Mar 2004, 14:45

<blockquote id="quote"><font size="1" face="Tahoma, Verdana, Arial" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote"><i>napisal SRI</i>

Za natančnejše predloge pa si je potrebno vezti več časa in narediti analizo (profili obiskovalcev, frequenca tem/vprašanj/anket itd...). Tle pa govorimo že o storitvi, tko da...

<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

Ko bomo razmišljali o takšni storitvi, se bomo zagotovo spomnili tudi na vas :D

LP, N. :wink:

SRI
Novinec
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 29 Mar 2004, 21:12

Odgovor Napisal/-a SRI » 30 Mar 2004, 15:13

<blockquote id="quote"><font size="1" face="Tahoma, Verdana, Arial" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote"><i>napisal Nina</i>
Ko bomo razmišljali o takšni storitvi, se bomo zagotovo spomnili tudi na vas :D
<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

Itaq. 8-)


:D :D

1
Novinec
Novinec
Prispevkov: 2
Pridružen: 13 Maj 2004, 17:04
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a 1 » 03 Jun 2004, 11:53

:twisted::???:

jozi

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 28 Sep 2004, 12:56

Marjete, Nina! Redno spremljam članke Večera o delovnih razmerjih, vendar (mogoče sem spregledal) v drugem sklopu "Pravice, obveznosti in odgovornosti iz delovnega razmerja" na http://www.vecer.si/vecer2003/default.a ... 2802191048 nisem zasledil na portalu drugega dela. Posredovala mi ga je sicer Matina na forumu.

Veliko uspehov želim in se opravičujem, če sem članek spregledal!

Mirko :roll:

anka
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 2415
Pridružen: 27 Jul 2004, 18:12

Odgovor Napisal/-a anka » 28 Sep 2004, 13:13

Upam, da je še vedno brezplačno.

:oops:8-)

Marjeta
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 408
Pridružen: 01 Jan 1998, 18:02
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Marjeta » 28 Sep 2004, 13:20


Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 28 Sep 2004, 14:10

Hvala!

:D

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 08 Okt 2004, 09:48

Na moj email.si je prišel link o novih tarifah AJPES-a (sem ga že pobral), a na portalu ga še ni. Kaj je pa s knjigo o dvostvnem knjigovodstvu, ki ste ga omenili v nekem odgovoru?

Lep dan obema in uspešno delo še naprej!

Mirko :roll:

Marjeta
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 408
Pridružen: 01 Jan 1998, 18:02
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Marjeta » 08 Okt 2004, 10:07

V tisku je knjiga o dvostavnem knjigovdstvu, zelo kmalu pa bomo pripravili tudi e-seminar Osnove dvostavnega knjigovodstva. Oboje naj bi bilo na voljo v roku enega meseca

Predlog tarife ajpesa je na ajpesovi strani: http://www.ajpes.si/docdir/Tarifa-55cle ... 8_9_04.pdf

http://www.racunovodja.com/clanki.asp?clanek=480

http://www.ajpes.si/obvestila.asp?id=45

Odgovori