:)

Povejte nam, kaj mislite o nas, kako bi nas še izboljšali, predlagajte vsebine ...
MG
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 2241
Pridružen: 12 Jul 2005, 12:45
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a MG » 07 Okt 2005, 10:52

Nič fovš bit elektrik. Če kaj rabite kar povprašajte. Če bom znala bom vedno odgovorila tako kot do sedaj. Se pa tudi jaz iz drugih odgovorov marsikaj naučim. Nihče pač ni vseved in tudi če misliš, da znaš te naša zakonodaja včasih pelje malo žejnega čez vodo. Zame je sodelovanje na tem forumu tudi preverjanje koliko v resnici znam in koliko samo mislim, da znam. Je pa res, da sem od začetka pri vsakem minusu preverjala kje sem ga polomila in kje je bilo v mojem odgovoru kaj narobe ter preverjala po vseh možnih virih. Sedaj iz očitnih vzrokov tega ne počnem več.

Pozdrav vsem,

MG

misty
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 519
Pridružen: 03 Mar 2004, 12:47

Odgovor Napisal/-a misty » 07 Okt 2005, 10:55

Strinjam se s Pamps. Predlagam moderatorjem da ukinejo ocenjevanje, ker očitno ne služi svojemu namenu. Vse pohvale MG, ki se resnično trudi, da svoje obsežno znanje deli z nami.
Lp

helena
Računovodski mojster
Računovodski mojster
Prispevkov: 856
Pridružen: 13 Dec 2002, 08:17
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a helena » 07 Okt 2005, 10:59

Ma, pustite favšijo. :mrgreen: Škoda sivih las zaradi nje!

Mirko, se vidi, da je ta medvedek bolj iskriv, ko je z domačega vrta. Le glejte, da ga ne boste vzeli s sabo v šolo, da vam ga kdo ne ukrade. :idea:

Ema L
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 30 Avg 2005, 09:26

Odgovor Napisal/-a Ema L » 07 Okt 2005, 10:59

Zanimivo. Je res EDINI možni razlog za minuse fovšija??? Se ne strinjam. Prispevki od gospe MG so res lahko mnogokrat koristni. Ampak dozdeva se mi, da ima dotična gospa rahli kompleks vsevednosti. Njeni prispevki so pokroviteljski, napadalni do drugače mislečih in nasploh hočejo dati (lažen) vtis, da je gospa računovodski strokovnjak, kar lahko zavaja. Sicer določene stvari pozna, a veliko jih je enostavno prepisanih iz Uradnega lista. Če bi šla staviti, bi rekla, da gospa ni računovodkinja, ne po poklicu in ne v službi.
No, bom še hudobnejša; slovenski pravopis ji tudi dela preglavice.

No, pa navalite! :)

Pozdrav,
Ema

Ema L
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 30 Avg 2005, 09:26

Odgovor Napisal/-a Ema L » 07 Okt 2005, 11:05

In mimogrede; kaj ne hodite nič v službo, MG? Videti je, da imate veliko za ta forum.

Pozdrav,
Ema

helena
Računovodski mojster
Računovodski mojster
Prispevkov: 856
Pridružen: 13 Dec 2002, 08:17
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a helena » 07 Okt 2005, 11:13

Predlagam rešitev! Namreč, če se bomo na forumu kregali, ne bomo daleč prišli.
Vsak je, kakršen pač je.

Če gre kdo komu prav posebej na živce, naj ga po srednjeveški navadi izzove na dvoboj na tavnik tam na ravnem polju (seveda brez orožja, samo :smodrica: pf, :sbolan: , :smodrica: , :sjezen: hm, :shudic: , :smodrica: ) Tam se naj stepeta, potem pa hajd nazaj na forum o resnih in malo manj resnih stvareh! :mrgreen:

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11757
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 07 Okt 2005, 11:25

Ema L, res je, da ima vsak pavico do svojega mnenja, ki ga lahko tudi objavi. Vendar namen foruma ni pričkanje (zopet ena "lepa" slovenska lastnost), pač pa izmenjava mnenj - meja je res tanka. A skušajmo biti korektni do ostalih. Mnenja pa niso strokovni odgovori, ali kot je rekla pred kratkim naša (ne vem katera, se ji opravičujem) forumovka, niso to odgovori, ki jih sprintaš in vtakneš v fascikel in čakaš, da jih pomoliš komu pod nos, ko ti bo odgovor prišel prav.

Pričkanje res ne vodi nikamor.

Helena, medvedki v najboljših letih so šarmantni. :spomezik:
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

helena
Računovodski mojster
Računovodski mojster
Prispevkov: 856
Pridružen: 13 Dec 2002, 08:17
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a helena » 07 Okt 2005, 11:56

Hm, kar se medvedkov tiče, vem! Kar nekaj jih hodi naokoli ... :spomezik: ... po Pohorju tudi ...
Enega prav posebej čuvam, da mi ne uide ...

Ema L
Novinec
Novinec
Prispevkov: 4
Pridružen: 30 Avg 2005, 09:26

Odgovor Napisal/-a Ema L » 07 Okt 2005, 12:05

Ne, ne... saj jaz se ne želim prepirati, elektrik. Sicer bi se že prej začela :shudic: . Sem samo želela poudariti, da ne gre za fovšijo.

Lep dan še naprej!

Ema

diana
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 608
Pridružen: 23 Jan 2004, 22:38
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a diana » 07 Okt 2005, 12:12

Pametni ve, kaj počne in tega se zaveda tudi MG. Bravo! :palca:
diana

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 07 Okt 2005, 12:16

Jaz sem za to, da pustimo medvedke (pa ne pustite jim uiti v Francijo, no), ukinemo minuse, gremo na izlet na Pohorje in fovšijo pošljemo čez meje - v Italijo, Avstrijo, na Madžarsko in Hrvaško :D

Glasovanje na spodnjem naslovu, kjer naj se nadaljujejo komentarji na to temo:

http://www.racunovodja.com/forum/viewto ... 2637#42637

PS: Ema L, tudi vi ste dokaj napadalni, pa svojega znanja/neznanja še niste nikjer pokazali ...

Odgovori