Plusi in minusi plusov in minusov ...

Povejte nam, kaj mislite o nas, kako bi nas še izboljšali, predlagajte vsebine ...
Odgovori

Pustimo minuse/minuse?

Da, saj se le tako vidi, koliko se ceni znanje posameznika.
3
9%
Ne, saj niso realni.
10
29%
Nikoli jih ne pogledam, upoštevam tisto, kar je avtor napisal.
12
35%
Mi je vseeno, jih ne uporabljam.
7
21%
Kakšni plusi in minusi?
2
6%
 
Skupaj glasov: 34

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Plusi in minusi plusov in minusov ...

Odgovor Napisal/-a Nina » 07 Okt 2005, 12:12

Se mi zdi, da zopet prihaja do zlorabe plusov in minusov, kaj pravite?
Nazadnje spremenil Nina, dne 07 Okt 2005, 14:04, skupaj popravljeno 1 krat.

MG
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 2241
Pridružen: 12 Jul 2005, 12:45
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a MG » 07 Okt 2005, 12:21

Samo toliko nina. Potem pa utihnem- velja ?

Ema L.
Konstruktivna in argumentirana kritika je vedno dobrodošla. Hvala za vaš prispevek.

Pozdrav vsem,

MG

hm
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 257
Pridružen: 23 Jun 2005, 14:16
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a hm » 07 Okt 2005, 12:24

Da se pridružim tej debati o fovšiji :sjezen: : vsak, ki da kakršnokoli mnenje na zastavljeno vprašanje, je dobrodošlo, saj menim, da marsikdo izmed nas postane pozoren :idea: še na drugačen pogled na neko temo. Če pa je odgovor poleg tega še podkrepljen s členi iz zakonov :ploska: , pa še toliko bolj. Zato, hvala bogu, da je kdo bolj pameten. :palca: :palca:

LP
Življenje se ne meri s številom vdihov, temveč s trenutki, ki dih vzamejo.

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 07 Okt 2005, 12:27

Svoboda govora?! :sokiran:

A sem tako grozna?!

rina
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 246
Pridružen: 13 Nov 2003, 14:17
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a rina » 07 Okt 2005, 13:24

Torej,
forum pregledujem (in občasno odgovorim če le znam) že 2. leti.
Šele sedaj sem opazila minuse in pluse. Nikoli jih ne uporabljam, menim pa da tudi niso merilo znanja/neznanja.
Ema L.: grozno se počutim ker vem da tudi moja slovnica ni sijajna, celo nasprotno: grozna je. Se pa tolažim da ne sodelujem na forumu slavistov.
Mislim da ni nič narobe če izmenjamo mnjenja, saj ne moreš vsega vedeti. Dosti je že to da kdo namigne kje lahko najdeš pravi odgovor...

črtica
Nov član
Nov član
Prispevkov: 23
Pridružen: 29 Sep 2005, 10:08

Odgovor Napisal/-a črtica » 07 Okt 2005, 13:51

Čeprav sem začetnica, tako na forumu, kot v računovodstvu, bi tudi dodala nekaj besed. Tale forum se mi zdi precej koristen, kajti res je, da če ti nekdo samo namigne pa se ti lahko posveti in odpre jasen odgovor, ki si ga mogoče iskal cel dan! Meni že zelo pomaga, če samo malo listam in najdem zanimive stvari, ki jih še nisem vedela. Kar se tiče plusov in minusov, mi je vseeno, vem pa, da če nebi MG napisala toliko odgovorov, jih veliko sploh nebi dobilo odgovora.
Upam pa, da odgovarjajo predvsem tisti že izkušeni računovodje nam vajencem :wink:
Lep vikend vsem skupaj 8) !

(aja, tud pri meni se najde kakšna slovnična napaka, takole je lažje pisat, nisi toliko obremenjen)

helena
Računovodski mojster
Računovodski mojster
Prispevkov: 856
Pridružen: 13 Dec 2002, 08:17
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a helena » 07 Okt 2005, 14:00

Nina, že pri oni temi, ko ste se oglasili, sem vam hotela dati :8: , pa sem ugotovila, da ste temo zaklenili. Včasih res malce "zabluzimo" :szardi:

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 07 Okt 2005, 14:08

Sem jo spet odklenila in prestavila, ker sem jo prej pravzaprav pomotoma zaklenila ...

ansaj
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 187
Pridružen: 25 Nov 2003, 18:00

Odgovor Napisal/-a ansaj » 09 Okt 2005, 22:31

rina - se strinjam z vami. Jaz niti ne vem kako delujejo in se na njih ne oziram.

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11757
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 10 Okt 2005, 08:16

+ in - včasih pogledam, tudi dam kakšnega, a se nanje kaj preveč ne oziram, ker niso ravno odraz znanja. Osebno me nič ne motijo, tudi če se zlorabljajo.
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

pamps
Nadračunovodja
Nadračunovodja
Prispevkov: 1310
Pridružen: 15 Feb 2005, 16:13

Odgovor Napisal/-a pamps » 10 Okt 2005, 09:09

Glasovala sem za ukinitev; saj se fino, če ti kdo prilepi plus, minus pa te lahko opozori, da si ga nekje polomil (fino bi bilo, če bi vedel, kje) in morda malo bolj preverjaš svoje odgovore.
Kadar pa gre za zlorabo katerekoli vrste, sem pa odločno proti. In ko se je pokazalo enkrat, zakaj čakati še na kakšnega prizadetega?
Tudi se mi bolj dopade, če nestrinjanje razčistimo z besedami; na ta način se lahko prepreči, da nekaj, kar delaš v dobri veri, da delaš prav, pravzaprav ni pravilno in lahko napako odpraviš.

Tajči3
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 475
Pridružen: 15 Apr 2005, 11:34
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tajči3 » 10 Okt 2005, 12:25

Dandanes smo si ljudje tako zelo različni in nikoli ne moremo ustreči vsem. Obremenjevanje s pluski in minusi se mi zdi bedarija in škoda časa. Vsekakor nismo popolni in nikakor nismo všeč vsem. Pluse vzamite kot pohvalo pri kakšnem odgovoru, minus pa da ste pač nekje "tresnili mimo" in vaš odgovor nekomu ni bil všeč ali je bil napačen. Če pa administratorji opazite, da se po nepotrebnem naberejo nekomu plusi v velikem številu, bi bilo fajn preverit in tistega opozorit. Tisti, ki pa dajete minus iz foušije ali karkoli pač...pa mislim..da je tistim dolgčas ne pa osebam, ki pišejo, odgovarjajo in pomagajo v forumu.Kolko gledam forum, vidim, da vsekakor opozorite nekoga, če je napisal res napačen odgovor. In nikoli ne smemo pozabiti - na napakah se učimo. Jaz sem tudi čista novinka na računovodstvu in forum bolj spremljam, mi je v pomoč in ponavadi kaj dodam kje...(oddih). Glede slovnice pa bi rekla tako...še slavisti se kdaj zmotijo. Poleg tega tukaj na forumu ne preverjamo slovenščine, kajne? In mislim, da vseeno pišemo vsi razumljivo, če pa kdo kaj ne razume pa bo pač vprašal :wink:
Nasmeh na obraz :mrgreen: in naj vas greje sonček!

Odgovori