Plusi in minusi plusov in minusov ...

Povejte nam, kaj mislite o nas, kako bi nas še izboljšali, predlagajte vsebine ...

Pustimo minuse/minuse?

Da, saj se le tako vidi, koliko se ceni znanje posameznika.
3
9%
Ne, saj niso realni.
10
29%
Nikoli jih ne pogledam, upoštevam tisto, kar je avtor napisal.
12
35%
Mi je vseeno, jih ne uporabljam.
7
21%
Kakšni plusi in minusi?
2
6%
 
Skupaj glasov: 34

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 10 Okt 2005, 14:20

Administratorji ne moremo preverjati, kdo komu daje pluske ali minuske - zato tudi ne moremo opozarjati o takih zadevah. Ker se je že večkrat zgodilo, da je kdo kar tako dobival minuse, smo pač mnenja, da jih je bolje ukiniti.

Verjetno se nihče ne obremenjuje preveč z njimi, ampak mogoče pa bo kakšen novi uporabnik prebral odgovor nekoga, ki ima cel kup minusov, in bo prepričan, da tega mnenja pa res ni pametno upoštevati :szardi:

Kar se pa pravopisa tiče ... Saj veste: računovodski in ne slovenistični forum ...

LP, Nina :ssirok:

Tajči3
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 475
Pridružen: 15 Apr 2005, 11:34
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tajči3 » 10 Okt 2005, 16:18

no se opravičujem, nisem vedla da administratorji nimate vpogleda glede + in -...
In moj prispevek ni zvenel v slabem smislu! In kot sem rekla glede pravopisa me nič ne moti.....in dobro vem da je računovodski forum.
In rekla bi še to, da nikoli nisem gledala kdo ima kolko plusov in minusov, da bi na podlagi tega ocenjevala, ali je njegov odgovor pravilen ali ne. Saj se ve, da te pluske in minuse lahko da vsak vsakemu in se ne dobivajo glede pravilnih odgovorov...
Ja res bolje da ukinite tole, ker zaradi tega lahko trpi forum in postane zmeda.Kar je že nastalo...žalostno.
Vendar...to ni ovira, da ne bi bili dobre volje :ssirok:

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 10 Okt 2005, 16:23

Tajči, od kod vi dobivate toliko dobre volje ... Dobro, da jo delite med nas! :ssirok:

KAJ
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 565
Pridružen: 25 Mar 2004, 20:45

Odgovor Napisal/-a KAJ » 10 Okt 2005, 21:26

Zanimivo,do danes nisem vedela,da se lahko podelujejo plusi in minusi,čeprav sem jih opazila.V času sodelovanja na tem forumu sem si
že ustvarila mnenje o načinu razmišljanja,znanju in tudi določenih osebnostnih lastnosti nekaterih sodelujočih.Na mojo oceno tisti plusi in minusi niso imeli nobenega vpliva.Me ima včasih,da bi dala komu kakšen
znak in to predvsem takim,ki si nabirajo zvezdice s tem,da se oglasijo čisto na vsako temo,pa čeprav so predhodniki odgovor že podali in sami vse skupaj še enkrat malo obrnjeno prepišejo ali pa dodajo še kakšno besedo.To pa je beda!

Tajči3
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 475
Pridružen: 15 Apr 2005, 11:34
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tajči3 » 11 Okt 2005, 08:45

tekmujemo, tekmujemo...da zvezdice dobivamo :wink: Nevem kaj ima kdo od tega, če ima več zvezdic al ne? tukaj smo da si pomagamo, da vmes tudi malo poklepetamo in pozabimo na službo, kajne?!
Moram rečt, da tudi moje znanje ni za te zvezdice, vendar bolj prebiram forum, ker veliko krat najdem odgovor, ki ga iščem. Odgovarjat kaj preveč ne morem, ker še nimam takšnega znanja in izkušenj, zelo rada pa sodelujem, pri temi oddih, ko malo poklepetamo čist tako. Včasih zastavim tudi kakšno vprašanje, katerega odgovora ne najdem. In zdaj naj imam slabo vest, da sem zaradi svojih prispevkov (neznanja) dobila tele zvezdice :|
Mah vseeno mi je za zvezdice, minuse, pluske...glavno je da si pomagamo, sodelujemo in se sprostimo tudi na računovodskem forumu!!!
Če pa se najde nekdo da pač nekaj napiše zaradi zvezdic...pa naj se bori...mogoče mu to dvigne samozavest in se bolje počuti...nas pa naj to ne ovira. Saj želimo, da se vsi dobro počutimo, kajne?
Pa lep dan vsem :wink:
:mrgreen:

tisdno
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 647
Pridružen: 11 Avg 2003, 21:34
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a tisdno » 11 Okt 2005, 09:18

Tudi jaz se strinjam,da se minusi in plusi ukinejo. Če dobim na svoj problem odgovor, mi je vseeno,če ima ta oseba 20 plusov ali nobenega. Tako ali tako vem,da če mi bo karkoli odgovorila narobe, se bo takoj našel nekdo, ki jo bo popravil. Kaj bi pa bilo, če bi vsi ljudje vse vedeli. Tale forum ne bi ostajal. Vesela sem tudi, če nekdo najde napako v mojem odgovoru,ker to pomeni, da sem živela v nekem prepričanju, ki je bil zame pravilno, v resnici pa ni bilo tako. In verjemite, da mi je bilo ali pa mi bo lahko s tem veliko prihranjeno.

:partyman:

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11756
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 11 Okt 2005, 09:58

Da si pridobiš veliko zvezdic je bolj odvisno koliko časa imaš in ne koliko znaš. Mnogi, ki imajo veliko znanja nimajo časa odgovarjat, jaz imam pa zaenkrat, bolje sem ga imel zelooooooooo veliko (časa namreč).

Pa lep sonček v srčkih! :wink:

PS.: In pričkajte se z nasmehom (ne posmehom)!
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Spiko
Programer gosposke mogote
Programer gosposke mogote
Prispevkov: 98
Pridružen: 14 Dec 2002, 20:03
Kraj: Saint Barthelemy
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Spiko » 14 Okt 2005, 13:19

Za anketa je pa zelo nastrojena proti plusom in minusom :wink: en pozitiven možen odgovor, pa še ta ima dodano, kako so ti edina merodajna avtoriteta... Malo bolj čustveno neobarvane ankete, prosim, Nina.

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 27 Apr 2006, 23:24

Plusi in minusi ukinjeni ...

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11756
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 28 Apr 2006, 13:19

Sem opazil, bili so nekomu za lajšanje duše. drugim "kar tako", nekateri pa upam, da smo bili tudi iskreni pri dajanju.

Sicer je pa vse relativno, tudi ocenjevanje kolegov.

:8:
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

pepi5
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 699
Pridružen: 27 Dec 2004, 20:21
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a pepi5 » 30 Apr 2006, 12:58

Bi se pridružila temi. Tudi mene osebno ne motijo + in - in tudi drugih ne ocenjujem po njih. Včasih je kdo preveč "samozavesten" pa tudi jezen, pa se odloči, da bo delil -. Pa naj jih. V končni fazi vsi vemo, koliko vemo in znamo. Dejstvo pa je, da je forum namenjen debatam in pomoči, včasih nam kakšno "blokado" ki jo gledaš povsem narobe, tudi bistro odpre. Sem pa že dala kakšno oceno, če se je kakšen "samozavesten" z glavo skozi zid "kregal" - po nepotrebnem. Bistvo je, da si pomagamo in debatiramo - ne pa ocenjujemo kot v šoli. Sem vesela plusa, tudi minusa, vendar če je realen. Zato pa sem že zadnjič pripomnila, da ne bi bilo nič narobe, če bi bil komentar k temu + ali -; v končni fazi celo življenje se učimo in nihče ne zna vsega.

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Nina » 30 Apr 2006, 14:12

Pluse in minuse smo ob prenovi ukinili, razmišljamo, če bi uvedli kakšen drug sistem "nagrajevanja", ampak zaenkrat nam noben še ni bil dovolj všeč ...

Odgovori