ajpes in poročilo

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
Romana23
Novinec
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 11 Mar 2008, 12:31

ajpes in poročilo

Odgovor Napisal/-a Romana23 »

Pozdravljeni,

društvo je nepridobitno. Ajpes poročilo je izpolnjeno, a se je zataknilo pri BS in sicer društvo ima nekaj sredstev na TRR računu in ko le to vnesem (stanje ki je bilo 31.12) mi javi napako. Bi prosla za pomoč.

hvala
lp
budilka
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 72
Pridružen: 09 Avg 2007, 09:31

Odgovor Napisal/-a budilka »

Izberite tipko "Preveri" in prikazala se vam bo vrsta napake. Običajno se izpusti kakšen seštevek nad vnešenim poljem.
Lep pozdrav.
Romana23
Novinec
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 11 Mar 2008, 12:31

Odgovor Napisal/-a Romana23 »

Sem tudi preverla in pokaze mi kje vse se moram vnest a vseeno na koncu ni vredu. Edino kar imam za vnest pa je pac ta znesek ki je bil na TRR ob koncu leta.Mogoce v napačno vnašam ali pa ne bi rabla tega vnest. Ni mi več jasno.

Lp
Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11763
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik »

Meni so bili malce problematični vnosi v BI iz preteklega obdobja. V napakah v zavihku "status vnosa" si prikazane, medtem ko na samem zavihku BI pa ne. pomagal sem si tako, da sem te podatke najprej vnesel v drugo datoteko in jih nato prekopiral v pravi obrazec.

Poglejte še zneske, ki jih vam predlaga.
Nazadnje spremenil Mirko Zbačnik, dne 26 Mar 2009, 11:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika
Romana23
Novinec
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 11 Mar 2008, 12:31

Odgovor Napisal/-a Romana23 »

Hvala z apomoč, sem že rešla zadevo in tudi že oddala stvar.

lp
Odgovori