Forum

Povejte nam, kaj mislite o nas, kako bi nas še izboljšali, predlagajte vsebine ...
Odgovori
anka
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 2415
Pridružen: 27 Jul 2004, 18:12

Odgovor Napisal/-a anka » 23 Nov 2004, 14:22

SAj še ni novo leto. Prihaja veseli delovni december:):D

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11756
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 24 Nov 2004, 14:58

V Pravilniku o obrazcu za obvestilo v primeru, ko ni davčnega odtegljaja, in o načinu predložitve obrazca davčnemu organu na tem naslovu: http://www.racunovodja.com/clanki.asp?clanek=533 se pod Priloga 1 - OBVESTILO V PRIMERU, KO NI DAVČNEGA ODTEGLJAJA, PO 357. ČLENU ZAKONA O DAVČNEM POSTOPKU ne odpre pravilno stran: http://www.gov.si/durs/other/pravobrami ... _novo1.pdf .

Vem, da to ni vaša napaka. Lep in uspešen dan!

Moram vaju res pohvalit; obvestila po elektronski pošti, ponujeni priročniki, novosti, ki so na voljo ... z eno besedo super.

Mirko

Marjeta
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 408
Pridružen: 01 Jan 1998, 18:02
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Marjeta » 24 Nov 2004, 15:19

Moram pogledat...
:roll::D

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11756
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 25 Nov 2004, 07:56

No, danes paa deluje ... :roll:

Lep dan, Mirko

vikak
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 121
Pridružen: 27 Feb 2005, 21:30
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a vikak » 09 Maj 2005, 09:23

Ali gremo lahko še malo nazaj na pohvale. Torej pohvaljeni vsi, ki ustvarjate, urejate ali kakorkoli doprinašate k temu, da je tale forum tak kot je. Krasen, pregleden in ni da ni.

Imam pa eno prošnjo. A si ne bi FATA zaslužila, da bi bila bolj izpostavljena, da jo prej najdemo. Tako prav pride, in v tem tempu je zlata vredna.

No, če se da.

Lahko direkt pod javni sektor (ha,ha).

:oops:

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11756
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 25 Jan 2006, 17:41

Čudno, privat smo polni svojih mnenj, takih in drugačnih, a o foumu nimamo nobenega?
Moram pa jaz to nadoknadit, v pozitivnem smislu. Danes sem bil pri svetovalcu za sestavo poovnega načrta, ki je uvajal novega sodelavca. To je bolj družinsko podjetje, in ta novi sodelavec mi je mimogrede omenil, da obstaja Računovodja.com, ko sem ga pogledal, je pritrdil, da je zelo dober. Seveda sem mu pritrdil, da poznam. A to ni osamljen primer, ko so mi ga predlagali. Mislim, da lahko izrečemo vso pohvalo njegovimn oblikovalcem, sodelujeočim ... . :spomezik:
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

vikak
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 121
Pridružen: 27 Feb 2005, 21:30
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a vikak » 25 Jan 2006, 20:18

Sigurno, Mirko, se strinjam. Tudi jaz, kadarkoli kaj rabim, grem na ta spletni naslov. Pa ne samo forum,tudi 1.stran se mi zdi izredno pregledna, ažurna in uporabna. Najdeš vse REK-e za menda tri leta nazaj, kot tudi vse ostale obrazce. Danes sem se poslužila tudi tistega programčiča ON-LINE IZRAČUN PLAČ, ki je super. Pa še da ne rečem, vse novosti, kar se tiče zakonodaje (ki se jo seveda sproti zmišljujejo,da jo skorajda ne dohajamo več) so objavljene. Tudi tisto je super,da si članke lahko pošiljaš naprej po e-pošti. SKratka, vse pohvale vredno.

PS.

Mirko, vidim da imaš spet novega psa.

Lep pozdrav,

v. :lol:

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11756
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 26 Jan 2006, 10:40

Ta je že kar nekaj časa tu ..... :spomezik: . Domača psička ima pa že kar 11,5 let, tako da tudi ni nova :spomezik:
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Odgovori