Podpis M4 obrazca


Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
_darija
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Dec 2009, 13:22

Podpis M4 obrazca

Odgovor Napisal/-a _darija » 12 Mar 2012, 14:50

Pozdravljeni,
Danes sem prejela novo kodo od ZPIZA in sem izpolnila obrazce. Zatakne pa se pri podpiso M4 obrazca. Napiše mi :Izračunan podpis je prazen. Preverite instalacijo komponente za podpis (Nadzorna plošča>Java>Temporary Internet Files>Resources>CAPIP rov. jar).Komponento najprej odstanite, ob ponovnem zagonu pa dovolite izvajanje Run. To sem naredila, vendar te komponinte nimam. Program sem tudi ponovno naložila, vendar tudi to ni pomagalo.Če je imel še kdo podobno težavo prosim da mi pove kako jo je odpravil

Hvala in Lp
Darija

ultrafin
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 151
Pridružen: 28 Jul 2004, 16:27

Re: Podpis M4 obrazca

Odgovor Napisal/-a ultrafin » 13 Mar 2012, 08:04

Pri podpisovanju vam spodaj tudi piše, da lahko podpišete na stari način, ali nekaj podobnega. Pri meni je šlo na ta način. Poskusite.

Naty73
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 2483
Pridružen: 19 Maj 2005, 13:53
Kraj: Ljubljana okolica

Re: Podpis M4 obrazca

Odgovor Napisal/-a Naty73 » 13 Mar 2012, 08:14

pa tudi Java ni vedno OK, tako da jo je potrebno odstraniti in naložiti ponovno, in to večkrat....jaz sem se povezala s tehnično pomočjo od ZPIZ-a, smo se na daljavo povezali, da so šli na moj računalnik in so uredili
Naty

Če imava jabolki in si ju izmenjava, imava še vedno vsak eno jabolko. Če pa si izmenjava ideji, ima vsak po dve. (George Bernard Shaw)

_darija
Računovodski vajenec
Računovodski vajenec
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Dec 2009, 13:22

Re: Podpis M4 obrazca

Odgovor Napisal/-a _darija » 13 Mar 2012, 09:46

Pozdravljeni, zahvaljujem se Vama za informacije in res sem spregledala spodaj tisti drobni tisk, da se lahko podpiše po starem sistemu. Uspelo je. Hvala še enkrat

Lp Darija

Odgovori