xxx

Povejte nam, kaj mislite o nas, kako bi nas še izboljšali, predlagajte vsebine ...
Odgovori
anka
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 2415
Pridružen: 27 Jul 2004, 18:12

xxx

Odgovor Napisal/-a anka » 03 Jul 2006, 07:28

G. xhiqvlfgai , povejte, ali vam je dolgčas, vaš prispevek na tem forumu nima kaj istati!!!!! Gotovo se bo strinjala večina od forumcev, da vam je zelo dolgčas in nimate kaj početi, kajti to kar prikazujete NIMA POVSEM NOBENE VEZE Z RAČUNOVOSTVOM, IN PROSIM (GOTOVO BO KDO TUDI PRIKIMAL) DA TEGA NE POČNETE VEČ in da ne bi bilo to dovolj prispevek pošljete 2 x .

:sjezen: :sjezen: :sjezen: :sjezen: :sjezen: :sjezen:

roki
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 450
Pridružen: 25 Maj 2005, 07:00

Odgovor Napisal/-a roki » 03 Jul 2006, 07:33

Tudi jaz se strinjam z Anko.
Prosim, pa VEM, da se bodo tudi drugi strinjali, da s pošiljanjem takovrstne pošte TAKOJ prenehate. :sjezen:

Tajči3
Računovodja
Računovodja
Prispevkov: 475
Pridružen: 15 Apr 2005, 11:34
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tajči3 » 03 Jul 2006, 08:28

Se strinjam tudi jaz....elektrik, bilo bi fajn da se tale tema briše.

Lep teden vsem...

Marjeta
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 408
Pridružen: 01 Jan 1998, 18:02
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Marjeta » 03 Jul 2006, 08:49

Temu se reče spamanje. Tega ne počnejo slovenski obiskovalci, ampak iz tujine, ki se avtomatsko vpisujejo na vsemožne forume in objavljajo takšna sporočila. Brišemo jih takoj, ko jih opazimo. Ena možnost bi bila da bi otežili postopek prijave na forum, tako da bi morali pri prijavi vpisati še posebno šifro, vendar bi to otežilo tudi prijavo resnim uporabnikom.
Hvala za razumevanje.

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11757
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke, Postojna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 03 Jul 2006, 09:06

V kolikor bi zasledil kaj podobnega, bi nemudoma izbrisal temo. A na forumu sem dostopen le ob dealvnikih :spomezik: .
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Odgovori