Spremenjeni e-naslovi

Obvestila o forumu in strani Računovodja.com

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Spremenjeni e-naslovi

Odgovor Napisal/-a Nina » 21 Okt 2005, 18:01

Prosim vas, da vsi, ki menjate svoje e-naslove, sami popravite nastavitve v svojem profilu. V nasprotnem primeru vas ne moremo obveščati o morebitnih spremembah na forumu (do težav je prišlo recimo, ko smo zamenjali forum, tisti s spremenjenimi e-naslovi pa niste prejeli obvestila o novem geslu), poleg tega pa pogosto dobivam vrnjena e-sporočila.

Kljub raznim obvestilom o spremenjenih e-naslovih jih jaz ne morem spreminjati, zato za vse to poskrbite sami (v meniju levo zgoraj je povezava Tvoj profil, kjer lahko spremenite vse, razen uporabniškega imena).

LP, Nina
Nazadnje spremenil Nina, dne 06 Okt 2006, 11:52, skupaj popravljeno 1 krat.

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 28 Okt 2005, 09:55

Nina, kaj praviš, a so ta obestila zelo brana? Predvidevam da ne :sjezen: .

A bi se mogoče dalo obvestita objaviti bolj na vrhu, da bodo videna tudi nezainteresiranim?

Po mojem bi bilo najbolje, da se ti kar odpre novo okno :spomezik: .

Lepe mini "počitnice".
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

črtica
Nov član
Nov član
Prispevkov: 23
Pridružen: 29 Sep 2005, 10:08

Odgovor Napisal/-a črtica » 28 Okt 2005, 12:01

Jaz sem ga opazila in prebrala! Mogoče, pa res nebi bilo slabo to postaviti na bolj vidno mesto.
Lep pozdrav

Mirko Zbačnik
Moderator
Moderator
Prispevkov: 11746
Pridružen: 15 Jan 2003, 13:03
Kraj: Bloke
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mirko Zbačnik » 29 Okt 2005, 21:35

Nina, zlata si .... :spomezik:
Bločeni so počeni, v papirček zaviti in na plank pribiti. (Slovensko ljudko otroško izročilo)
Mirko Slika

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Spremenjeni e-naslovi

Odgovor Napisal/-a Nina » 06 Okt 2006, 11:51

Še enkrat apeliram na vse, ki ste v zadnjem času zamenjali elektronski naslov, da ga popravite tudi na forumu. Če imate pri tem težave, mi sporočite, pa bomo že uredili.

Vsi, ki imate nastavljeno možnost, da se vam pošiljajo obvestila o odgovorih na določene teme, pa jih ne dobite, mi prav tako sporočite - najbolje kar na moj elektronski naslov ( webmistress@racunovodja.com ), da bomo (upam) končno rešili te težave ...

LP, Nina :ssirok:

Nina
Administratorka
Administratorka
Prispevkov: 2139
Pridružen: 27 Nov 2002, 19:16
Kraj: Kranj
Kontakt:

Elektronski naslovi

Odgovor Napisal/-a Nina » 17 Apr 2007, 10:20

Pogosto dobivamo zavrnjeno pošto z vaših poštnih strežnikov.

Če znate, prosim, sami popravite nedelujoče elektronske naslove, sicer pa meni sporočite stari in novi elektronski naslov ter uporabniško ime, da vam jih popravim.
Če imate namreč v profilu neobstoječ elektronski naslov, ne morete prejemati nobenih obvestil s foruma - če boste zahtevali novo geslo, ga ne boste mogli aktivirati.

Hvala za razumevanje, Nina

PS: Moj elektronski naslov: webmistress@racunovodja.com

Odgovori