e-davki in prispevki za s.p.

Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
alenkaa
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 19 Jun 2008, 12:07

e-davki in prispevki za s.p.

Odgovor Napisal/-a alenkaa »

Ali se obračun prispevkov za mesec december 2008 za s.p. še lahko odda zdaj 15.1.2009 po pošti ali samo po e-davkih
juta
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 51
Pridružen: 07 Feb 2004, 09:01
Kraj: Slovenia

e-davki in prispevki za s.p.

Odgovor Napisal/-a juta »

Po pošti. Obrazec za obračun prispevkov bo na voljo na e-davkih najverjetneje šele februarja, ko bomo pošiljali podatke za prispevke za mesec januar 2008.
Bee
Računovodski mojster
Računovodski mojster
Prispevkov: 805
Pridružen: 03 Avg 2007, 12:30
Kraj: Koper
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bee »

Na eDavkih bodo obrazci na voljo od 01.02.2009 naprej (baje). Mene pa zanima, kaj bo s tistimi s.p., ki so pooblastili računovodski servis preden so bili na pooblastilu vključeni ti obrazci. Bodo morali ponovno pošiljati pooblastila še za te obrazce???
Naty73
Super računovodja
Super računovodja
Prispevkov: 2483
Pridružen: 19 Maj 2005, 13:53
Kraj: Ljubljana okolica

Odgovor Napisal/-a Naty73 »

Mislim, da je treba poslati samo dopolnitev pooblastila. Ne verjamem pa, da nam bodo samodejno dodali te obrazce... sicer bomo videli po 12.1., ko naj bi obrazce objavili na e.davkih.
Naty

Če imava jabolki in si ju izmenjava, imava še vedno vsak eno jabolko. Če pa si izmenjava ideji, ima vsak po dve. (George Bernard Shaw)
Odgovori