Popravek obrazca M4
Moderator: Mirko Zbačnik
Popravek obrazca M4
Pozdravljeni. Za l.2010 moram popraviti obrazec M4-ga razbiti na dva dela. Imamo delavca ki je od 1.1.-28.2. delal 40 ur na teden, od 1.3.-31.12 pa po 20 ur na teden. Obrazec mi ne dovoli in javlja napako (Dovoljene vrednosti za tedenski sklad so 30 in od 36 do 40. (Polje 6). Prosim vas za pomoč. Hvala in lep dan.
Re: Popravek obrazca M4
Tudi tam ko imate 20 urni delavnik tam zgoraj morate vpisati 40 ur, enako kot pri tistem ki ima 40 urni delavnik. Spodaj pa tako napišete dejansko število opravljenih ur.
lp
lp
Re: Popravek obrazca M4
Se še jaz priključim. Tudi pri nas moramo popraviti nekaj M-4 obrazcev, ker mi je sodelavec posredoval napačne datume odjave z M-2 obrazca.
Ali moram v aplikaciji odpreti nov paket in za tiste, ki so napačni, ponovno vnesti vse podatke?
Lp
Ali moram v aplikaciji odpreti nov paket in za tiste, ki so napačni, ponovno vnesti vse podatke?
Lp
Re: Popravek obrazca M4
Sama sem naredila popravek tako, da sem dala vnos novega obrazca (O-Prijava), ponovno vpisala pravilne podatke in poslala naprej. V roku ene ure sem dobila povratno informacijo da je vse o.k. Lep dan.


