ePobot - Prijavljanje obveznosti, ki ne obstajajo


Moderator: Mirko Zbačnik

Odgovori
Vitek
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 87
Pridružen: 03 Nov 2011, 01:16

ePobot - Prijavljanje obveznosti, ki ne obstajajo

Odgovor Napisal/-a Vitek » 04 Maj 2015, 08:20

Spoštovani,

"finančna hiša" nas je poklicala ali smo pripravljeni sodelovati pri ePobotu, v takšnem razmerju, da jih mi prijavimo med svoje obveznosti ter tudi nasprotno, da nas oni prijavijo kot svoje obveznosti... Rekel sem njim naj pošljejo pogodbo v predogled, da si jo v miru preberem, in da če bomo zainteresirani njim javim. Ker se je to dogajalo dan ali dva pred ePobotom in nisem imel časa pogodbe sploh pogledati jih tudi nisem prijavil med svoje obveznosti ter njim niti nisem potrdil pogodbe.

Po rezultatih Pobota pa vidim, da so oni nas prijavili med svoje obveznosti in se je celo nek znesek pobotal (cca. 400 €). Sedaj sem od njih dobil tudi nek dobropis in pogodbo, da njim moram nakazati znesek (razliko) na njihov TRR.

Praktično sam nisem bil pripravljen sodelovati in prijavljati v ePobot neke fiktivne obveznosti, saj sem se seznanil, da to v prvi vrsti niti ni dovoljeno. Vendar pa so oni nas vseeno prijavili.
Je kdo imel kak podoben primer?

Kako sploh naj poknjižim takšno zadevo?


ps: To kao "finančno hišo" pa sem že obvestil, da nas v prihodnje naj več ne prijavljajo med svoje obveznosti v pobotu.

Vitek
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 87
Pridružen: 03 Nov 2011, 01:16

Re: ePobot - Prijavljanje obveznosti, ki ne obstajajo

Odgovor Napisal/-a Vitek » 11 Maj 2015, 14:11

Noben ni imel takšnega primera do sedaj?

Odgovori