naše podjetje je zavezano k reviziji in seveda moramo sestaviti poslovno in računovodsko poročilo. Lepo prosim, za pomoč. Skrbijo me namreč komentarji, ki se nanašajo na razkritja. A ima kdo kaj pojma, kaj vse se razkriva?
Pa še to. Če bi imeli v statutu o računovodenju napisane kriterije, ki zavezujejo podjetje k razkritjem, ne bi bilo treba vsega razkriti. Seveda ga mi nimamo in moramo razkriti vse. Vse bi bilo OK, če bi ga skupščina sprejela za nazaj, pa nimamo osnovnega pojma, kako naj to sestavimo.
Hvala za pomoč, Rika.[:(][:(][:(]
RAČUNOVODSKO POROČILO-RAZKRITJA
Moderator: Mirko Zbačnik
O obveznih razkritjih govorijo posamezni splošni in posebni SRS. Obstaja pa tudi neko gradivo B.Vezjak, ki se ga lahko dobi na strani Zveze revizorjev in govori prav o razkritjih in je brezplačen:razz:. Pri sestavi poročila in razkritij bi si jaz pomagala z letnim poročilom kakšne podobne firme, ki bi ga dobila na internetu in bi ga prilagodila svojim potrebam:mrgreen:.



