Lep pozdrav, imam eno vprašanje glede jubilejne nagrade.
Moja mama bo zdaj v oktobru imela 20 let delovne dobe, ko je imela 10 let delovne dobe ni dala vloge za jubilejno nagrado. Zanima me, če lahko zdaj, da vlogo da dobi za prejšnjih 10 let in sedaj še za 20 let ? V primeru, da nemore dobiti za tistih 10 let, ali lahko dobi sedaj za 20 let?
Dela pa že 20 let na istem delovnem mestu, samo firme se menjajo npr. zdaj ima pogodbo z X podjetjem za 4 leta, ko to poteče ima spet 4 leta pogodbo z XY podjetjem itd. Ampak delovnega mesta ne spreminja, torej je vse v isti zgradbi..
Prosim za odgovor, hvala in lep pozdrav.
Jubilejna nagrada
Moderator: Mirko Zbačnik
Re: Jubilejna nagrada
Do jubilejne nagrade za 10 let je upravičena v tistem mesecu ko izpolni 10 let. Žal je ne more uveljavljati ne prej, ne kasneje.
u
u
Re: Jubilejna nagrada
Hvala za odgovor.
Toda, zdaj lahko da vlogo za 20 let ? Glede na to, da se menjajo podjetja kakor sem prej napisala.
Lp
Toda, zdaj lahko da vlogo za 20 let ? Glede na to, da se menjajo podjetja kakor sem prej napisala.
Lp
Re: Jubilejna nagrada
Odvisno od KP in internih aktov delodajalca. Zdaj je pogosteje, da dobiš jubilejno nagrado le, če si v nekem podjetju dosegel tisto delavno dobo.



